Kripto Para Analizleri

Stellar (XLM) Fiyat Analizi: Sıradaki Hareket Ne Olacak?

13,27 milyar dolarlık piyasa değeri ile Stellar Lumens’ın fiyatı da artıyor. Piyasa değeri açısından on birinci en büyük dijital varlık, özellikle son birkaç gün içinde değerinde güçlü bir artış kaydetti. 10 Nisan ile 11 Nisan arasında XLM, fiyatını 0,5713 dolardan 0,6550 dolara iten %36’lık bir artışa tanık oldu. Sonrasında fiyat %12 geri çekildi ve şu anda 0,5827 dolardan işlem görüyor.

1 Saatlik Stellar Fiyat Grafiği

xlm 2 2

XLM’nin yukarıdaki grafiği, piyasadaki artışın 0,6550 dolara yükseldiğini ve ardından düzelmeye başladığını gösterdi. Fiyat iki ardışık azalan kanalda düştü ve şu anda 0,5757 dolardan destekleniyor.

Bu düşüş trendi, XLM pazarına giren başka bir düşüşe işaret ediyor.

Fiyat hareketi açısından hızlı hareketin ardından Bollinger Bantları yakınsarken oynaklık piyasayı terk etti. Düşen fiyat, piyasadaki azalan oynaklığa katkıda bulundu. Sinyal çizgisi mum çubuklarının üzerine çıkarken fiyatın düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor.

Bu arada, göreceli güç endeksi 48’de denge bölgesine yakındı. Ancak yükselen düşüş momentumu, satış baskısının artmasına neden olabilir ve XLM değerini daha da aşağı çekebilir. XLM, desteği 0,5757 dolarda ihlal ederse bu mümkün olabilir.

Mevcut Stellar Lumens grafiği, kripto para biriminin dalga benzeri hareketini kaydetti. Fiyat güçlü bir yükselişe tanık olsa da, düzeltme nihayet başladı. Fiyat iki azalan kanal içinde düştü ve eğer acil desteği bozarsa, değerin 0,5491 dolara kadar düştüğüne tanık olabiliriz. Bununla birlikte, satın alma baskısı yükselirse, desendeki kırılma yükselişe dönüşebilir ve direnci 0,6103 dolarda yeniden test edebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!