Bitcoin AnalizleriKripto Para Analizleri

Kripto Yatırımcısı: 24 Saat İçinde Ralli Bekleniyor!

Tecrübeli yatırımcı Tone Vays, kripto kralı için makul bir düzeltmenin muhtemel olduğunu söyleyerek bir Bitcoin (BTC) uyarısı yayınlıyor.

Yeni bir strateji oturumunda Vays, YouTube abonelerine Bitcoin’in günlük grafikteki momentum tersine çevirme göstergesinde (MRI) bir düşüş sinyali basmasının “çok muhtemel” olduğunu söyledi.

24 saat içerisinde Kripto rallisi

Momentum tersine çevirme göstergesi (MRI), bir varlığın momentumuna dayalı olarak trend yaşam döngülerini tahmin eden gelişmiş bir teknik analiz metriğidir. Vays’e göre Bitcoin, kazançlarının bir kısmından vazgeçmeden önce önümüzdeki 24 saat içinde kısa bir ralliye tanık olabilir.

“Şu anda, Pazartesi gününe kadar biraz daha yükseliş bekliyorum ve Pazartesi günü 31.500 $’ı zorlayacağız ve sonra potansiyel olarak daha derin bir şeye yol açabilecek bir ila dört mum düzeltmesi geliyor… Nereye kadar inebileceğini düşünüyorum? Bence bu çizgiye (29.000$) kadar inebilir. Bu makul bir düzeltme olacaktır…

Örneğin 31.500 ya da 32.000 $’dan 29.000 $’a inmek dört günden daha uzun sürebilir. Dört günden uzun sürerse, bir MRI üstünü bir MRI altına dönüştürebilir ve sonra da bunun üzerinden ralli yapabiliriz.”

kripto para analiz
Kaynak: Tone Vays/Twitter

Vays’e göre Bitcoin’in 29.000 $ seviyelerine gerilemesi onun “yükseliş kötümser senaryosu”. Ayrıca, kısa vadeli Bitcoin geri çekilmesinin muhtemelen kripto kralını 34.000 $ ‘a doğru bir ralli için kuracağını söyledi.

İyimser senaryosuna gelince, Vays, Bitcoin’in yükseliş trendine devam etmeden önce yalnızca 30.000 $ fiyat alanına kadar düzelebileceğini söyledi.

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin 30,323 dolardan işlem görüyordu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!