Altcoin Haberleri

Kripto Analisti İki Hafta İçinde %250 Patlayan Altcoin’in Parabolik Koşuya Devam Edeceğini Söyledi!

Geniş çapta takip edilen kripto tüccarı, iki hafta içinde üç haneli rakamlarla yükselen bir altcoin için yükseliş eğilimini ifade ediyor.

Kripto analisti Altcoin Sherpa, Fibonacci göstergesine dayanarak Luna Classic’in (LUNC), Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) “durması” koşuluyla toparlanmaya devam edeceğini söyledi.

LUNC, Terra 2.0 olarak da bilinen Terra (LUNA) blok zincirinin öncülüdür.

“LUNC: Bence duraklama noktaları için Fibonacci uzantılarını kullanın. Parabolik koşu, BTC ve ETH dayandığı sürece bunun biraz daha devam edeceğini tahmin ediyorum.”

kripto
kaynak: altcoinsherpa/twitter
seri70 kriptoup
kaynak: altcoinsherpa/twitter

Luna Classic 24 Ağustos’ta 0,00106 dolardan açıldı ve 6 Eylül’de %257’lik bir kazançla 0,000379 dolardan kapandı. Luna Classic yazı yazılırken 0,000345 dolardan işlem görürken, halefi Terra (LUNA) 1,83 dolardan el değiştiriyor.

Luna Classic rallisi, LUNA airdropunun doğru tahsisini alamayan LUNC sahiplerini yeni bir airdrop ile ödüllendirme önerisinin ardından geliyor. İlk airdrop, Mayıs ayında orijinal Terra ekosisteminin çöküşünden sonra tartışıldı. Orijinal Terra ekosisteminin çöküşü, USD dolarından ayrılan amiral gemisi stabilcoin TerraClassicUSD’nin (USTC) başarısızlığından kaynaklandı.

Altcoin Sherpa ayrıca akıllı sözleşme özellikli blockchain Fantom’a (FTM) da bakıyor. Kripto tüccarına göre, Fantom 0.2396 dolar civarında kısa vadeli destek buldu ancak daha sonra mevcut seviyelerden %20’nin üzerinde düşebilir.

“FTM: Bir süredir bu boktan kripto paraya bakmadım, sonunda 0,20 doların altına düştüğünü görmek şaşırtıcı olmaz. BTC ve ETH tutunur/yükselirse, bu kısa vadeli dip olur.”

seri71 kriptoup
kaynak: altcoinsherpa/twitter
seri72 kriptoup
kaynak: altcoinsherpa/twitter

Fantom yazı yazarken 0.246 dolardan işlem görüyor.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!