Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Analist Michaël van de Poppe, Bitcoin, Ethereum ve Kripto Piyasası İçin Önemli Fırsatın Geldiğini Söyledi!

Popüler bir kripto analisti, önde gelen dijital varlıklar Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH), bir orta büyüklükteki altcoin ve genel olarak kripto pazarları hakkında en son görünümünü veriyor.

Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, BTC’nin bir ralliyi ateşlemek için 19.500 doların üzerinde destek bulması gerektiğini söyledi.

Ayrıca Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde ve Fed Başkanı Jerome Powell’ın para politikası üzerine yapacakları konuşmaların önemine de dikkat çekiyor.

“Bitcoin şu ana kadar çok iyi gidiyor, ancak 19.500 doların üzerinde devam etmesi gerekiyor. Ardından, parti zamanı açılır. Lagarde ve Powell’ın konuşmasıyla bugün önemli olabilir.”

bitcoin-ethereum
kaynak: cryptomichnl/twitter

Bitcoin, yazı yazarken 19.255 dolar için el değiştiriyor.

Analist, daha sonra , en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum’un 7 Eylül’de dibini bulmasının ardından “ay” olduğunu ve altcoinlerin ayak izlerini takip ettiğini de sözlerine ekledi.

“Alt.

Ethereum uydusu.

Diğer altcoinler takip ediyor.

telegram 12

Dolar düşüyor.

Uzun kripto.”

Van de Poppe tweet’ini yaptığı sırada ETH 1.500 dolar aralığındaydı. Yazı yazarken 1.623 dolar civarında dengelenmeden önce hızla 1.643 dolara sıçradı.

Van de Poppe daha sonra gözünü Ethereum rakibi EOS’a (EOS) dikiyor. Akıllı sözleşme platformunun güçlü bir sıçramadan sonra 2 dolarlık fiyat seviyesine ulaşma yolunda olduğunu söylüyor.

“İstenen düzeyde EOS’ta çok güçlü bir sıçrama. 2 dolara devam etmek için sağlam görünüyor. ”

seri74 kriptoup
kaynak: cryptomichnl/twitter

EOS, yazı yazılırken 1,62 dolardan işlem görüyor.

Tüccar, 200 haftalık hareketli ortalamasının (MA) “güzel” bir yeniden testinin ufukta olduğunu söyleyerek kripto endüstrisinin toplam piyasa değerine bakarak analizini sonlandırıyor.

“Bana sorarsanız, 200-Haftalık MA’da toplam piyasa değeri üzerinde güzel bir yeniden test yapılıyor. Bu, [ABD doları endeksi] de doruğa doğru yaklaşırken kripto piyasalarında sizin için önemli bir satın alma fırsatı anlamına geliyor. Şimdiye kadar planlandığı gibi gidiyor.”

seri73 kriptoup
kaynak: cryptomichnl/twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!