Altcoin Haberleri

Trader Austin Arnold’a Göre 6 Altcoin, 2022’de Büyük Hareketler Yapacak!

Altcoin Daily ortak ev sahibi Austin Arnold, bu yıl patlamaya hazır olduğunu söylediği altı kripto varlığını listeliyor.

Yeni bir YouTube videosunda Arnold  , 1,18 milyon abonesine, akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) ile başlayarak 2021’de oluşturulan ivmenin 2022’de bu altcoinler için anahtar olacağını söylüyor.

“Solana son 9 ila 12 ayda çok fazla başarı elde etti.

Önümüzdeki 9-12 ay boyunca 2022’de bu ivmenin devam edeceğinden şüpheleniyorum.”

Arnold, Solana’nın neden  büyümeye devam etmesini beklediğine dair birkaç temel faktörü sıralıyor ve çoğunlukla blok zincirinin şu anda 10 milyondan fazla kullanıcısı olan Phantom cüzdanının başarısına odaklanıyor.

Altcoin Daily ortak sunucusu , büyük ölçüde projenin parachain müzayedeleri sayesinde 2022’de birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot’un (DOT) çıkışını da öngörüyor.

“Şirketlerin Polkadot parachainlerini almaya çalıştıklarını varsayarsak, ilk müzayede partisinin sonunda 4 ila 44,5 milyar dolar arasında bir değerde DOT’un yaklaşık iki yıl boyunca kilitli kalması muhtemeldir, bu da potansiyel satış baskısını azaltır ve piyasada dolaşan arz.”

-Kanıtlama tehlikede blockchain baktığımızda Cardano (ADA), Arnold 2021 yılında altcoin toplam geliştirme faaliyeti 2022 yılında cryptocurrency için büyük kazanımlar göstergesi olabileceğini düşündürmektedir.

image
Kaynak: Santiment

Katman 2 ölçeklendirme çözümü Polygon’a  (MATIC) geçen Arnold, MATIC’in patlayıcı 2021’inin,  Polygon’un kurucu ortağı Mihailo Bjelic’in bir tweetine atıfta bulunarak 2022’de devam eden kazanımlara dönüşeceğini tahmin ediyor  .

telegram 12

“2022’de katman-2’lerin yılının başlangıcı olacağını düşünüyorum.

MATIC’in ivmesini 2022’de de sürdüreceğinden şüpheleniyorum.

Katman-1 ve katman-2 altcoinlerinden yola çıkan Arnold, Chainlink’in  (LINK) 2021’de pek çok tüccarın beklentilerini karşılamamasına rağmen nihayet 2022’de patlamaya hazır olduğunu tahmin ediyor .

Arnold, LINK’in fiyatının yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmadığına dikkat çekerken, Chainlink’in diğer büyüme metriklerinin çoğunun olumlu olduğuna dikkat çekiyor. Arnold, LINK’in zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolünün, LINK staking’in ve işletmelerin Chainlink’in büyümesini geleceğe taşımaya devam etmesi için bir soyutlama katmanının yayınlanmasını bekliyor.

Son olarak Arnold , yakın zamanda bir mobil cüzdan oluşturma planlarını açıklayan merkezi olmayan finans bluechip altcoin Aave’ye bakıyor.

“Sonuç olarak, gelecek yılın ilk çeyreği için bir dizi hedefle birlikte, özellikle ekosistem merkezli gelişmeler söz konusu olduğunda, Aave ivme kazanıyor gibi görünüyor.

Yani Aave kesinlikle bugün listemizi oluşturuyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!