Altcoin Haberleri

Kripto Analisti Cardano (ADA), Ethereum (ETH) ve Shiba Inu (SHIB) için Tahminini Güncelledi!

Yakından takip edilen kripto analisti, Ethereum (ETH) ve Shiba Inu (SHIB) için tahminlerini güncellerken Cardano (ADA) için bir fiyat artışı öngörüyor.

Takma adlı analist Altcoin Sherpa, akıllı sözleşme platformu Cardano’nun yatay bir birikim aşamasında olduğuna inandığını ve 0,60 dolara yakın bir rallinin ufukta göründüğünü söyledi.

“Şu anda diğer alternatiflere göre iyi görünüyor. Bunun mutlaka ‘dip’ olduğunu düşünmüyorum ve 0,55 dolar direnç olmalı. Bununla birlikte, bu neredeyse daha yüksek zaman çizelgesi çizelgelerinde birikim gibi görünüyor.”

analist
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Yazma sırasında, ADA 0,49 $ için el değiştiriyor.

Sıradaki akıllı sözleşme protokolü Ethereum’dur. Altcoin Sherpa’ya göre, Ethereum’un bir çıkış için hazırlanıp hazırlanmadığını önerebilecek ETH için önemli bir seviye izliyor.

“Hala bu son hareketin bir ayı piyasası rallisi olduğunu düşünüyorum ama izlemeye devam edeceğim. Son zirvelerde güçlü bir kırılma görürsek, belki bir çeşit kupa ve el modeli oynayacak? 1.730 dolar hala izlemek için güçlü bir alan.”

seri67 kriptoup
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Yazma sırasında, ETH, gün içinde %5’in üzerinde bir artışla 1.657 $ değerinde.

Tüccarın radarındaki son madeni para, meme madeni para Shiba Inu’dur. Kripto strateji uzmanına göre, kripto paranın patlama eğilimi nedeniyle hala SHIB’ye yatırım yapıyor. Ancak bu noktada kripto varlığının fiyat hareketinin tarafsız olduğunu düşünüyor.

“Bu tuhaf artışları görünce tuhaf fiyat hareketi. Genel olarak hala küçük bir pozisyonum var, çünkü diğer madeni paralardan farklı olarak pompalayabileceğini düşünüyorum. Likidite de bu konuda iyidir. Bununla birlikte, bu alan + fiyat hareketi = bence çok tarafsız.”

telegram 12
seri66 kriptoup
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!