ALTCOİN

Analist, Bu 3 Altcoin İçin Daha Fazla Düzeltme Yapılacağına Karşı Uyardı!

Kripto analisti Justin Bennett, ufukta altcoinler için daha fazla piyasa düzeltmesi görüyor.

Popüler tüccar, 67.600 Twitter takipçisine akıllı sözleşme blok zinciri Cardano’nun (ADA) yerel varlığının ciddi bir geri çekilme içinde olabileceğini söylüyor.

CoinGecko’ya göre Cardano’nun yerel varlığı ADA, yazı yazılırken 2.39 dolardan işlem görüyor ve geçen hafta %5 düşüş yaşadığını hatırlatalım.

Cardano için daha fazlası

Bennett şu ifadeleri kullandı,

“ADA’ya başka bir bakış, yuvarlatılmış bir tepe ve yakın zamanda 2,44 dolarda bir kanal kırılması gösteriyor. Bu karmaşadan kurtulmak için 2,55 doların üzerinde kapanması gerekiyor. Aksi takdirde, 2 dolara doğru gidiyor.”

resim
Kaynak: Justin Bennett / Twitter

Analist ayrıca, birlikte çalışabilir blok zinciri platformu Polkadot’un, projenin güçlü haftasına rağmen benzer sorunlarla karşılaşabileceğini söylüyor. Polkadot’un yerel varlığı DOT 37.63 dolardan işlem görüyor ve haftada yaklaşık %35 arttı.

Bennett’in açıkladığı gibi,

“Birçok insanın DOT’un daha da yükselmesini beklediğini biliyorum ve belki de öyle olacak. Ama bunu daha önce de gördük ve sonu iyi olmadı. Yine olacak demiyorum. Geleceği kimse bilemez. Sadece orada dikkatli ol.”

resim
Kaynak: Justin Bennett / Twitter

Ancak analist, en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) yerel varlığı hakkında daha kararsız görünüyor.

ETH, yazı yazılırken 3.428.89 dolardan işlem görüyor ve neredeyse bir hafta önceki fiyatla tam olarak fiyatlandırılıyor.

“ETH’yi anlamlandırmaya çalışıyorum… Bu muhtemelen şu anda izlenmesi gereken destek seviyesi.

Bunu kırarsanız, muhtemelen tekrar 3.000 dolar görürüz. Bu konsolidasyondan daha yükseğe çıkılırsa, 3.550 – 3.700 dolar arasında bir başka koşu muhtemel görünüyor.”

resim
Kaynak: Justin Bennett / Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!