ALTCOİN

Kripto Stratejisti, Chainlink ve 2 Altcoin İçin Tahminlerini Paylaştı!

Yakından takip edilen bir kripto analisti, yatırımcıların iki yükselen altcoin için tüm zamanların en yüksek seviyelerini tahmin ederken Chainlink üzerinde uyuduğunu söylüyor.

Sektörde Pentoshi olarak bilinen tüccar, 258.200 Twitter takipçisine, merkezi olmayan oracle ağının önümüzdeki haftalarda Bitcoin’den önemli ölçüde daha iyi performans gösterdiğini gördüğünü söylüyor.

“Bence insanlar LINK üzerinde uyuyor . Çok az geveze ama insanların gözlerinin önünde devasa şeyler oluyor, önümüzdeki 4-6 hafta içinde fiyat çok daha yüksek olursa şaşırmayacağım.”

image 16
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Pentoshi’nin grafiğine göre, LINK/BTC çifti, yazı yazarken 57.82 dolar değerinde olan 0.0011 BTC hedefine giden yolda önemli dirençler almaya hazır görünüyor. Hareket, mevcut 0.00065 BTC veya 34.17 $ değerinden yaklaşık %70’lik bir yukarı potansiyeli temsil ediyor.

Kripto tüccarı ayrıca 1,62 dolardan direnç aldığını ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,70 doların üzerine çıkmaya hazır olduğunu söylediği katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon’u (MATIC) izliyor.

“Bunun fiyat keşfinden çok önce olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen bu ay veya en azından [tüm zamanların en yüksek seviyeleri]. Muhtemelen bu kısa vadede bayraklar açılır ve dağılır. Bu çizelgeyi çok beğendim ve ona uygun bir FA (temel analiz) var.”

image 15
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Algorand (ALGO), ödemeler için bir kripto para birimi ve merkezi olmayan finans uygulamaları için bir blok zinciridir. Pentoshi’ye göre ALGO, yeni bir yükseliş trendi başlatmak için uzun vadeli çapraz direncini kırmaya hazırlanıyor.

“Bu eski Güncel ALGO tablosunu geri getirmek bana [orijinal] tabloyu hatırlatıyor. Hem [USD hem de BTC] çiftlerinde iyi görünüyor. Yeşilin üstünde = dünyanın her yerinden duyulan ay ve portal silah sesinin tekrarı.

image 14
Kaynak: Pentoshi/Twitter

ALGO, tüccarın senaryosunu takip ederse, kripto varlığı 2,11 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselebilir ve mevcut fiyatı olan 1,48 dolardan %42’nin üzerinde bir yukarı potansiyele işaret edebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!