Sponsorlu Makale

Minedollars İle Kripto Madenciliği Herkes İçin Kolaylaştı!

Kripto madenciliği, herhangi bir ilgili yazılım veya donanımı kurmaya veya doğrudan çalıştırmaya gerek kalmadan, kiralık bulut bilişim gücünü kullanarak kripto para madenciliği yapmanın bir yolu olarak geliştirilmiştir. İnsanlar bir hesap açarak ve minimum bir maliyet ödeyerek kripto para madenciliğine uzaktan katılabilirler. Böylece, bulut madenciliği firmaları madenciliği daha büyük bir grup insan için daha erişilebilir ve karlı hale getirdi.

Geleneksel olarak madencilik, bir kişi için pahalı ve zaman alıcı olabilen sıkıcı bir süreç olabilir, ayrıca doğru bilgi birikimi olmadan acemi veya yeni başlayanlar için girmesi zor bir alandır. Halihazırda kurulmuş bir sunucu sağlayan bulut madenciliği firmaları, bulut madenciliği sürecini çok kolay ve madenci olmak isteyen herkese açık hale getiriyor.

Minedollars böyle bir platformdur ve tüm kullanıcıları anında geri çekilebilecek 10 dolarlık kayıt bonusu ile ödüllendiren yeni bir kampanya başlattı. Bulut madenciliği platformu ayrıca arkadaşlarınızı ve ailenizi tavsiye ettiğiniz için %3 komisyon aldığınız bir tavsiye programı sunar.

pasted image 0

Minedollar nedir?

Minedollars, 2020 yılında oluşturulan ve herhangi bir teknik beceri veya bilgiye ihtiyaç duymadan herkesin kripto madenciliğine başlamasını sağlayan bir bulut madenciliği platformudur. Şirketin Asya, Avrupa ve Amerika dahil olmak üzere dünyanın farklı yerlerinde veri merkezleri bulunmaktadır. Madencilik çiftliklerinin konumu, ucuz elektrik maliyetleri olan bölgelerdedir ve Minedollar’ların düşük bulut madenciliği ücretleri sunmasına olanak tanır.

Minedollar’daki kullanıcılar günlük kar kazanır ve minimum 100$ depozito ile başlayabilir. Ortalama karlılık %121’den başlar ve madencilerin türüne göre %156’ya kadar çıkabilir.

Minedollar kullanarak madencilik

Madencilik süreci Minedollars kullanılarak kolaylaştırılmıştır, kullanıcıların sadece bir hesap oluşturmaları ve kimliklerini doğrulamaları yeterlidir. Bundan sonra bir madenci kiralamaya ve yatırım yapmaya başlamaya hazırlar.

shamining image 1

Bu yapıldıktan sonra, kullanıcılar yatırımlarından pasif bir gelir elde edebilir ve ayrıca istatistikleri izleyebilir, kazançlarını da çekebilirler. Tüm kayıt süreci hızlıdır ve kullanıcılar bir madenci kiralayabilir ve neredeyse anında kazanmaya başlayabilir. Kullanıcılar ayrıca madencilerini cep telefonları veya masaüstleri ile kolayca kontrol edebilirler.
100$’lık yatırım, 3 günlük bir sözleşme süresi içinde 6$’lık bir ödül sunar. Minedollars, farklı dönemler ve ödüller ile başka madencilik planları sunar. 420$’lık yatırım, 7 günlük bir sözleşme süresi içinde 64$’lık bir ödül sunarken, 1200$’lık Yatırım, 14 gün içinde 380$’lık bir bonus ile gelir. Sözleşme süresi sonunda sermayenizi ve kârınızı hemen çekebilir veya uzun vadeli yatırımlar için sermaye artırabilirsiniz. Minedollars, her yatırım için tam anapara ve faiz garantisi sunar.

Güvenlik düzenlemeleri

Minedollars, FCA (Finansal Davranış Otoritesi) düzenlemesini takip eder ve ayrıca CySEC (Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) ve ASIC (Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırımlar Komisyonu) altında çalışır. FCA, tüketicilere adil davranılması için finansal hizmetleri, firmaları ve piyasaları düzenler.
Sonuç olarak Minedollars, kazanç fırsatlarını artırmak isteyen kripto meraklıları için mükemmel bir kripto madenciliği platformudur. Tüm yatırımlar için tam garanti sunar ve tutarlı müşteri ödülleri sağlamak için her gün çalışan kalifiye analist ve uzmanlardan oluşan bir ekibe sahiptir.
Daha fazla bilgi için web sitelerine bakın: http://minedollars.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!