Altcoin HaberleriEthereum Haberleri

Kripto Analisti Ethereum (ETH) Tahminini Güncelledi!

Ünlü kripto analisti, iki büyük hacimli altcoin’e dikkat çekiyor.

Analist DonAlt, ilgisini çeken altcoinlerden birinin likit staking hizmeti Lido DAO’nun yerel token’i LDO olduğunu belirtiyor.

Kripto stratejisti, LDO’nun geçen haftanın en yüksek seviyesi olan 2,48 dolardan önemli ölçüde düşmüş olsa bile çekici olduğunu düşünüyor.

“Lido, son dönemde büyük hareketlerin yaşandığı ve geri çekilme yaşayan bir altcoin. Bu durum zorlayıcı. Bence Lido gibi altcoinler, yükseliş trendini temsil eden isimlerden biri ve bu yükselişi ifade etmek için iyi bir seçenek.”

Yazı yazılırken, LDO 2,14 dolardan işlem görüyor.

ethereum haberleri

Analistin radarındaki diğer altcoin ise eşler arası ödeme ağı Litecoin (LTC). DonAlt, yaklaşan halving etkinliği nedeniyle Litecoin’in geniş altcoin piyasalarındaki mevcut koşullara rağmen ilgi çekici olduğunu düşünüyor.

“Yeniden giriş yapabileceğimi düşünüyorum, bu yüzden aslında bunu beğendim…

Litecoin halving’e bakarsanız… 80 gün (kaldı). Yani bu yaklaşık iki ila üç ay. Ve bu güzel bir süre çünkü halving’den bir ay önce artık Litecoin’e sahip olmak istemeyeceksiniz. Bu, Litecoin hamlesinin gerçekleşmesi için teknik olarak 50 gününüz olduğu anlamına gelir.

Bu tür zaman sınırlamalarını seviyorum çünkü eğer piyasa düşmeye devam eder ve Litecoin önümüzdeki 10, 20, 30 gün içinde hareket etmezse, artık ilginç bir işlem olmayacak ve çıkabilirsiniz.

Bu tür durumları, özellikle güçlü bir şekilde işlem gören kripto paraların olduğu durumlarda seviyorum.”

Yazı yazılırken, LTC 92,45 dolardan işlem görüyor.

Ethereum (ETH) ile ilgili olarak, DonAlt, önde gelen akıllı sözleşme platformunun 2.000 dolarlık direnç seviyesine rağmen tamamen çökmeyi reddettiği için yaşam belirtileri gösterdiğini söylüyor.

“ETH ile ilgili olarak, ne kadar uzun süre yatay hareket ederse, boğalar için o kadar iyi olur çünkü bu tür yapılar sonunda sona ermek zorundadır ve ne kadar uzun süre devam ederse, ortadan kaybolma olasılığı o kadar artar…

Eğer önümüzdeki birkaç haftadan daha fazla sürecek iki haftamız daha varsa, o zaman uzun pozisyon almanın gerçekten ilginç olmaya başlayacağını düşünüyorum.”

Yazı yazılırken, Ethereum 1.822 dolar değerinde.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!