Altcoin Haberleri

En Büyük Ethereum Balinaları,Bu 8 Altcoin İçin Kolları Sıvadı!

Yeni veriler, dünyanın en büyük Ethereum balinalarının meme coinlerinden metaverse oyunlarına ve kripto borsalarına güç sağlayan jetonlara kadar çok çeşitli altcoinlere yüklendiğini gösteriyor.

WhaleStats’ın son verileri, borsa dışı en zengin 1000 Ethereum adresinin popüler meme kripto varlığı Shiba Inu’yu (SHIB) geride bıraktığını ortaya koyuyor. SHIB şu anda 1,7 milyar doları aşan devasa bir değerle tüm varlıkların %7,71’ini oluşturuyor.

FTX kripto para birimi piyasasının yerel belirteci olan FTT’dir. FTT, yazı yazarken 1,6 milyar dolar değerinde olan Ethereum balina cüzdanlarının %7.33’ünü oluşturuyor.

Sıralamada bir sonraki, balina çantalarının sadece %5’ini içeren ve 1,1 milyar doların üzerinde değere sahip USDT stabilcoin’i.

ethereum

İlk beşi, kazan-kazan (P2E) blok zinciri oyun platformu Gala Games (GALA) ve Hong Kong merkezli dijital varlık borsası Crypto.com’a güç veren CRO oluşturuyor.

Ayrıca listeyi yapmak, kırmızı sıcak Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’dur (MATIC). MATIC, geçen hafta yaklaşık %30 arttı ve şu anda 337 milyon dolarlık Ethereum balina çantalarını oluşturuyor.

Gerçek hayat dalgaları yaratan bir başka sanal gerçeklik dünyası, balina cüzdan karınlarının içindeki varlıkların %1,16’sı ile 261 milyon dolara eşit olan Decentraland’dır (MANA).

Balinalar ayrıca , yerel jetonu TEL’in telekomünikasyon endüstrisinde blok zinciri teknolojisini kullanmaya çalıştığı 207 milyon dolarlık Telcoin’i (TEL) çevirdi.

Listenin sonuncusu, balinaların yaklaşık 135 milyon dolara sahip olduğu sanal dünya The Sandbox (SAND).

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!