Altcoin Haberleri

Kripto Stratejisti; Ethereum, Aave ve Avalanche’nin Ralli Yapacağını Söyledi!

Bitcoin’in 2018 dibini doğru bir şekilde adlandıran bir kripto stratejisti, BTC ayı piyasası için zeminin çoktan hazır olduğunu söyledi.

Smart Contracter, Twitter takipçilerine BTC’yi bir yıldan fazla bir süredir düşüş trendinde tutan iki çapraz direnci ortadan kaldırmayı başardığını söyledi.

“Bu haftalık BTC mumu sağlam AF çok önemli trend çizgilerini kırıyor ve düşük zaman dilimi momentumu hala güçlü gidiyor.”

kripto para analiz
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter’ın grafiğine bakıldığında, Bitcoin’in geleneksel olarak potansiyel bir tersine dönüş oyunu olarak görülen bir C-çatal formasyonundan çıktığı görülüyor.

Kripto analisti, bu kırılmayla birlikte kripto kralı için dibin göründüğünü düşünüyor.

“İçgüdülerim bana dibin göründüğünü söylüyor ama hepimizin gözü ‘mUh mACrO’ ile kör oldu.”

2018’de Smart Contracter, Bitcoin’in tabanını 3.000 dolar civarında tutturdu.

Popüler kripto stratejisti, altcoinlere baktığında Ethereum (ETH), merkezi olmayan finans borç verme ve borç alma protokolü Aave’nin (AAVE) muhtemelen rallilere hazır olduğuna inanıyor.

“Burada bir kırılma için AAVE’yi seviyorum. Dünkü kırılmasından önce ETH ile aynı yapıya sahip.”

kripto para analiz
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan piyasa katılımcılarının psikolojisini takip ederek bir varlığın gelecekteki fiyatını tahmin etmeyi amaçlayan bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Dalga teorisinin popüler bir uygulayıcısıdır.

Analistin grafiklerine göre, hem ETH hem de AAVE ABC düzeltici dalgalarını tamamladı ve şimdi günlük grafikte yeni bir yükseliş trendi başlatıyor gibi görünüyor. Analist, Ethereum için yaklaşık 2.200 $ ve Aave için 130 $ civarında bir ralli öngörüyor.

Bu haberin yazıldığı sırada Ethereum 1.529 $ ve Aave 77,38 $ karşılığında işlem görüyor. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Akıllı sözleşme protokolü Avalanche’a (AVAX) bakan analist, Ethereum rakibinin düzeltme yapmadan önce daha fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olduğuna inanıyor.

“AVAX burada iyi görünüyor. Üçüncü dalga genişliyor. En az 19-20$’a kadar anlamlı bir geri çekilme beklemiyorum.”

kripto para analiz
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Bu haberin yazıldığı sırada AVAX 16,49$’dan işlem görüyor. AVAX güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!