ALTCOİN

Kripto Analisti Scott Melker’e Göre Yeni ‘Altcoin Sezonu Başlarken’ İzlenecek En İyi 4 Altcoin!

Kripto analisti Scott Melker, alt sezon tekrar ısınırken ilk dört varlığını paylaşıyor.

Yeni bir videoda Melker, 77.000 abonesine hem Bitcoin (BTC) hem de USD çiftlerinde ölçeklenebilir blok zinciri ağı Cosmost’a (ATOM) göz kulak olduğunu söylüyor.

Varlığın Bitcoin çiftine bakan Melker, 0.000357 BTC’nin (yazı yazarken 16.01 $) üzerinde kapanabilirse ATOM ile ilgilendiğini söylüyor.

Melker’e göre ATOM, USD çiftinde 17 doların hemen altında direnç gösteriyor. Varlık bu seviyenin üzerinde net bir şekilde kırılabilirse, “bunun yeni bir yükseliş trendine girdiğine dair çok net bir sinyal” veriyor olabilir, diyor Melker.

Sırada Melker, Bitcoin’e karşı direnci 0.00054 BTC’de (yazım sırasında 24.20 $) karşılayan blok zinciri projesi Avalanche’a (AVAX) bir göz atıyor. Analiste göre varlık, 50 haftalık hareketli ortalamayı değiştirmenin eşiğinde.

“Burada 0.00054 [BTC] çevirirseniz, 0.00089507 [BTC]’ye kadar havada kalmalısınız.”

kriptoup analiz grafik 4
Kripto Analisti Scott Melker'e Göre Yeni 'Altcoin Sezonu Başlarken' İzlenecek En İyi 4 Altcoin! 1

AVAX/USDT çiftine bakıldığında Melker, 21 doların üzerinde potansiyel olarak temiz bir kırılma görüyor. Analiste göre, USDT çifti bu seviyenin üzerinde temiz bir kırılma yaşarsa, AVAX BTC çiftinde benzer bir kırılma yaşayabilir.

Melker ayrıca blockchain ağı Egold’u (EGLD) tartışıyor. Melker, Bitcoin çiftinde EGLD’nin şu anda bir hareketin zirvesinde olduğunu ve muhtemelen bir süre konsolide olacağını söylüyor. Analiste göre, 0.003 BTC’nin (yazım sırasında 134.21 $) üzerinde kapanabilirse, bir kopuşun onaylandığını gösterebilir ve sağlam bir uzun ticaret sağlayabilir.

Melker, EGLD USD çiftinde 150 doların üzerinde kapanabilirse bir sonraki hedefinin 200 dolar olacağını söylüyor.

Melker ayrıca SushiSwap’ı (SUSH) izliyor. Analist, varlığın üçlü dipte olmasına rağmen, Bitcoin çiftinde 0.000279 BTC’nin (yazım sırasında 12.48 $) üzerine çıkabilmesi durumunda bir kopuşu onaylayabileceğini söylüyor.

USD karşısında, SUSHI 13.40$ seviyesini kırarsa, Melker’e göre 22$’a doğru “havalanabilir” ve neredeyse 2 katı çekebilir.

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!