Bitcoin Haberleri

Eski Goldman Sachs Yöneticisi Raoul Pal, Bitcoin’in (BTC) Devasa Bir Teknik Boğa Modeli Oluşturduğunu Söyledi!

Popüler bir kripto yatırımcısı, Bitcoin (BTC)boğalarının piyasayı ele geçirmek üzere olduğunu gösteren bir model içinde işlem yaptığını düşünüyor.

Real Vision CEO’su Raoul Pal, yeni bir videoda Bitcoin’in gelecekteki yükseliş momentumunu işaret eden teknik bir oluşum olan düşen bir kama deseni oluşturduğunu söylüyor.

Makro gurusuna göre, BTC az önce kamanın dibine vurdu.

“Ve bu normalde zirveye çıkacağımız anlamına gelir – genel olarak kamanın üç dokunuşunu görmek isterim. Üç eksiğimiz vardı. Genel olarak, tekrar yukarıya dokunurduk, aralığa geri dönerdik ve sonra giderdik.

Bu tam olarak Mart 2020’de sahip olduğumuz türden bir modeldi. Menzilin tepesindeydik, doğrudan menzilin ortasına geri döndük – bu bisikletti. Yani bu, buradan düz bir çizgide yukarı çıkacağımız anlamına gelmiyor, ama muhtemelen önemli ölçüde yukarı çıkacağız – belki o kanalın tepesine dokunacağız, bu yüzden belki 35.000$’a ulaşabiliriz, bir yerden aşağı ineriz, gelir mi? düşük seviyeye veya ortada bir yere geri dönün ve bu son sinyal olacaktır. Ben de bunu düşünüyorum.” 

capture 13
kaynak: raoul pal/real vision

Bitcoin, yazı yazılırken 30.07 $’dan işlem görüyor.

Pal ayrıca, azalan bir kanalın çapraz desteğine saygı duyan lider akıllı sözleşme platformunu gösteren bir grafik paylaşarak Ethereum’a (ETH) ağırlık verdi.

“İşte ETH ve bu günlük grafiğinde. Ve yine ETH, olağan grafik dramatik görünüyor… Tüm dramlara rağmen – %8,5 faiz oranı, Rusya [ile] savaş, LUNA çöküyor – hala 2020’nin en düşük seviyesine gelmedi.”

capture 14
kaynak: raoul pal/real vision

Ethereum, yazı yazılırken 2.044 dolardan işlem görüyor.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!