ALTCOİN

Kripto Analisti Benjamin Cowen’e Göre Cardano İçin En İyi Durum Senaryoları!

Popüler kripto analisti ve tüccarı Benjamin Cowen, Cardano (ADA) için en iyi senaryo olduğunu düşündüğü şeyi açıklıyor.

Cowen, yeni bir strateji oturumunda, ADA için olası bir senaryonun, mevcut fiyatlarından başka bir ayağı yükseltmeden önce 20 haftalık basit hareketli ortalama (SMA) etrafında yavaş bir eziyet olduğunu söylüyor.

“ADA için daha gerçekçi bir yaklaşım ama yine de benim görüşüme göre yükseliş, onu burada biraz öğütmek olacaktır. Ve en iyi senaryo, 20 haftayı elimizde tutuyoruz ve sonra belki daha yükseğe devam edebiliriz.”

cardano
Kripto Analisti Benjamin Cowen'e Göre Cardano İçin En İyi Durum Senaryoları! 1

Cowen ayrıca, Bitcoin’in kısa vadede çökmesinin ve Cardano gibi altcoinleri de beraberinde getirmesinin ardındaki etkileri düşünüyor.

“Bir başka yükseliş senaryosu, ancak daha kısa vadeli düşüş, Bitcoin başka bir sarsıntı yaşarsa, diyelim ki 20 haftalık SMA civarında 38.000 $ veya 41.000 $ gibi yüksek 30.000 $ ‘a düşerse, o zaman 20 haftalık SMA’nın altına bile düşebiliriz. tekrar ve sonra ilerlemeye devam edin ve daha sonra patlak verin. ”

Cardano’nun arkasındaki ekosistemi yavaş yavaş inşa edeceğiz

Cowen, Cardano için daha kademeli bir büyümenin sporadik, parabolik yukarı doğru hareketlerden daha iyi olacağını söylüyor. Analiste göre, ADA, sürdürülebilir ve tutarlı bir şekilde tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmak için temel güce sahip.

“ADA’ya ne olduğuna bakalım ve ‘tamam, geçen bir buçuk yılı oldukça başarılı geçirdik’ diyelim. Yakın zamanda akıllı sözleşmeler başlattık. Bu akıllı bağlantıları gerçekten kim kullanacak, görmeye geliyoruz. Cardano’nun arkasındaki ekosistemi yavaş yavaş inşa edeceğiz ve sonra umarım yavaş yavaş daha yükseğe çıkabiliriz. Bence bu, çok hızlı hareket etmekten daha iyidir. Yavaş ve istikrarlı olmak her zaman daha iyidir çünkü bence bir şeyin yavaş ve istikrarlı bir şekilde yükselmesi parabolik bir hareket yapmaktan daha sürdürülebilir.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!