Altcoin Haberleri

Ethereum Balinaları, Bu 5 Altcoin’e Yöneldi!

Ethereum (ETH) balinaları, kripto piyasası geçen hafta geliştikçe beş altcoin biriktirdi.

Kripto izleme platformu WhaleStats’a göre, geçen hafta ETH ve stabilcoinler hariç en zengin 100 ETH adresinin en büyük hedefi FTX Token (FTT) oldu.

Yedi günlük bir zaman diliminde, ETH balinaları, vadeli işlemler, kaldıraçlı tokenler ve tezgah üstü ticaret için bir kripto para birimi türev ticaret platformu olan FTX’in değişim tokeni olan FTT’nin ortalama 5,1 milyon dolardan fazla satın alma miktarını silip süpürdü.

ethereum

İlk 100 ETH cüzdanı arasında Ethereum için ortalama satın alma tutarı 13.8 milyon dolardan fazlaydı.

ETH balinaları için haftanın en popüler üçüncü altcoini, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink için yerel token olan LINK idi. Geçen hafta, ilk 100 ETH cüzdanı ortalama 370.000 dolardan fazla LINK satın aldı.

Listedeki dördüncü popüler memecoin Shiba Inu (SHIB). En zengin 100 ETH adresi, geçen hafta ortalama 256.691 dolar değerinde SHIB satın aldı.

Haftanın en iyi cüzdanlarının beşinci favori altcoini, blok zinciri tabanlı oyun ekosistemi The Sandbox için yerel belirteç olan SAND oldu . İlk 100 adres, son yedi gün içinde ortalama 207.583 ABD Doları değerinde SAND satın aldı.

Ethereum balinaları ayrıca BTC fiyatına sabitlenmiş bir token olan Wrapped Bitcoin’i (WBTC) yutuyor. En iyi 100 ETH adresi, geçen hafta ortalama 4,65 milyon dolardan fazla WBTC satın aldı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!