Altcoin Haberleri

Cardano Tarafından Desteklenen Altcoin Projesi Sadece İki Haftada %92 Yükseliş Yaşadı!

Cardano destekli altcoin projesi Coti’nin (COTI) fiyatı artıyor.

Coingecko verilerine göre COTI, son iki hafta içinde %75.8 oranında yükseliş yaşadı. Şu anda 526.540.060 dolarlık bir piyasa değerine sahip olan kripto para, yazı yazılırken 0.606045 dolar değerinde.

Cardano Vakfı’ndan “ADA Pay” çıkışı

COTI, kuruluşların kendi ödeme çözümlerini oluşturmalarına ve ağ bağlantılı veri yapısı protokolü Trustchain’i kullanarak her türlü para birimini dijitalleştirmelerine olanak tanıyan kurumsal düzeyde bir platformdur.

Ralli, Coinbase’in kripto para için destek başlatmasından bir ay sonra geldi. Ağustos ayında borsa, müşterilerinin kripto varlıklarını platformlarında ticarete başlayabileceklerini duyurdu.

cardano coti

Nisan ayında Cardano Vakfı, tüccarların ve kuruluşların ADA’da ödemeleri kabul etmesini ve yönetmesini sağlayacak “ADA Pay” için ödeme ağ geçidi sağlayıcısı olarak hizmet edecek COTI ile ortaklık kurduğunu söyledi.

Cardano’nun arkasındaki blockchain şirketi olan Input Output Hong Kong (IOHK), erken aşamadaki cFund aracılığıyla COTI’ye 500.000 dolar yatırım yaptı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!