Altcoin Haberleri

Ripple, Yeni Başkanını Açıkladı!

Ripple Labs, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) ödeme platformuna karşı açtığı davanın sonuca yaklaşmasıyla birlikte yeni bir başkan atadığını duyurdu.

Yeni bir şirket blog yazısında Ripple, firmanın kıdemli başkan yardımcısı ve genel müdürü Monica Long’un başkanlığa terfi edeceğini söyledi.

XRP CEO’su Brad Garlinghouse tarafından belirtildiği gibi,

“Monica, mevcut zorlu kripto ortamında bile Ripple’ın benzersiz bir büyüme ve finansal güce ulaşmasına yardımcı oldu. Yıllar boyunca benim için önemli bir danışman oldu ve başkan olarak görevine başlarken onunla daha da yakın işbirliği yapma fırsatına sahip olduğum için minnettarım.”

ripple haberleri

Long, Ripple’da yeni başkan olarak işe koyulmaya hazır

XRP’de çalışmaya 2013 yılında firmanın sadece 10 çalışanı varken başlayan Long, 2020 yılında genel müdürlük pozisyonuna terfi etti ve şirketin yeni başkanı olarak işleri başlatmaya hevesli olduğunu söyledi.

“Profesyonel kariyerimin yarısından fazlası kriptoda ve daha da önemlisi Ripple’da geçti. İnanılmaz derecede onur duyuyorum ve başkan olarak işe koyulmaya hazırım.”

SEC ilk olarak Aralık 2020’de Ripple Labs’a XRP’nin kayıtsız bir menkul kıymet olarak ihraç edildiği iddiasıyla dava açtı ve bu dava bugün de devam ediyor.

Bu ayın başlarında Garlinghouse, XRP’nin SEC ile anlaşma şansının neredeyse “sıfır” olduğunu ve davanın bu yıl içinde sonuçlanabileceğini söyledi.

“Yargıçtan kesinlikle 2023 yılında bir karar bekliyoruz. Ancak bir yargıcın kararını ne zaman vereceği konusunda herhangi bir kontrole sahip değilsiniz.

Önümüzdeki tek haneli aylarda davanın sonuçlanacağı konusunda iyimserim.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!