Altcoin Haberleri

Analist, Bu Altcoin’in “Yükselmek” Üzere Olduğunu Söyledi!

Ünlü kripto analisti, XRP’nin yukarı yönlü hareket edeceğini ve Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoinin yükselmeye hazır olduğunu belirtti.

Kripto yatırımcısı olan Altcoin Sherpa, Ripple’ın ödeme tokeni XRP için Fibonacci düzeltme aracıyla bir destek seviyesi belirlediğini ifade etti.

Altcoin Sherpa: XRP yukarı yönlü ilerliyor

Yatırımcı, XRP‘nin 0,46 dolarlık seviyeye, 0,5 Fibonacci düzeyine ulaşarak yukarı yönlü bir hareket gerçekleştireceğini öngördüğünü ifade etti.

“XRP: 0,466 dolarlık değeri hedefliyorum.”

Şu an itibariyle XRP, 0,50 dolar civarında işlem görüyor.

Yatırımcının dikkatini çeken diğer altcoin ise, taban oluşturduğunu ve yakında yükselebileceğini düşündüğü merkeziyetsiz borçlanma protokolü Liquity (LQTY).

“LQTY: Bence bu, piyasadaki en iyi görünümlü dalgalı işlem grafiklerinden biridir. Tüm Üstel Hareketli Ortalamalar (EMA’lar) ve yüksek işlem hacmi ile birikim/büyük sıkışma gibi görünüyor. Al ve bir süre bekle, sonra yükselişini seyret. Dezavantajı ise biraz zaman alabileceği.”

Şu anda Liquity, 2,46 dolar değerinde işlem görüyor.

altcoin haberleri

ETH rallisi görebiliriz

Yatırımcı, Ethereum‘un da ETH/BTC grafiğinde taban oluşmuş olabileceğini belirterek önem veriyor. Tarihsel verilere göre, en düşük ETH ve diğer altcoinler genellikle yakın zamanda yükselir. Bununla birlikte, uzun vadede ETH/BTC için düşüş bekliyor.

“ETH: Eğer ETH/BTC grafiğinde kısa vadeli bir taban oluşursa, altcoin rallisi görmeliyiz. Ethereum’un sonunda .055 seviyesine veya daha aşağısına düşeceğine inandığımdan, burada olup olmadığını bilemem.”

Ethereum, şu an itibariyle 1.869 dolar civarında işlem görüyor.

Taban oluşuyorsa, yatırımcı mevcut fiyat seviyesinde bir süre daha dalgalanmaya devam edebileceğini söylüyor.

“Güçlü tabanlar oluşturmak zaman alır. Günler ve haftalar süren dalgalanmalar sağlıklıdır ve konsolidasyon ne kadar uzun olursa, hareket o kadar güçlü olur. Yaklaşık iki haftadır bu noktadayız, bakalım kısa vadeli bir taban oluşacak mı.”

DOGE hakkında fikirlerini paylaştı

Elon Musk‘ın Twitter simgesini DOGE logosuna dönüştürmesinin ardından, Dogecoin %30’dan fazla değer kazandı. Bu durum Altcoin Sherpa’nın ilgisini çekti. Ancak, Sherpa, Dogecoin’in yakında bu yükselişin duracağını söyledi.

“DOGE: Bu artışın kalıcı olup olmadığı belirsiz. Genellikle ani yükselişler ve ardından hızlı düşüşler görülüyor. İlk direnç bölgesine yaklaşıyoruz; bence, Twitter simgesi değiştirildikten sonra bu değer kaybeder.”

Yazının yazıldığı sırada DOGE, Salı gününün en yüksek seviyesi olan 0,102 dolar seviyesinden, şu anki 0,0952 dolara düşmüştür.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!