Kripto Borsa Haberleri

Binance, 8 Eylül’de Hangi İşlem Çiftlerini Listeden Çıkarıyor? Dikkat!

Binance, kullanıcı deneyimini optimize etmek ve platform güvenliğini sağlamak adına, 8 Eylül 2023 tarihinde belirli işlem çiftlerini listesinden çıkaracağını duyurdu.

Bu önemli karar, Binance’ın düzenli aralıklarla gerçekleştirdiği likidite ve işlem hacmi analizinin bir sonucu olarak geldi. Açıklanan tarihte, platform şu işlem çiftlerini aktif listesinden çıkaracak: AUDIO/BUSD, BAT/BUSD, BSW/BUSD, CITY/BUSD, CVX/BUSD, FORTH/BUSD, JUV/BUSD ve MOB/BUSD başta olmak üzere, ardından OGN/BUSD, OMG/BUSD, PLA/BUSD, POLS/BUSD, REI/BUSD, RSR/BUSD, SCRT/BUSD, TVK/BUSD.

binance haberleri

Kullanıcıların unutmaması gereken önemli bir nokta, bu işlem çiftlerinin delist edilmesinin, ilgili token’lerin Binance platformunda tamamen kaybolacağı anlamına gelmediği. Yani, kullanıcılar bu token’leri Binance’de mevcut diğer işlem çiftleri aracılığıyla alıp satmaya devam edebilecekler.

Binance, 8 Eylül’de listesinden çıkarılacak olan işlem çiftleri için Spot Alım Satım Botları’nın da işlevini sonlandıracağını ifade etti. Bu bağlamda, kullanıcıların belirtilen tarihe kadar ilgili botlar için işlemlerini güncellemeleri veya iptal etmeleri gerekmektedir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!