Kripto Borsa Haberleri

Kripto Milyarderi Brian Armstrong, Coinbase’in Neden Farklı Olduğunu Açıkladı!

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, kripto borsaları rakip firma FTX’in iflas başvurusunda bulunmasının ardından büyük çıkışlar gördüğü için yatırımcıların korkularını bastırmak için yola çıkıyor.

Armstrong: Coinbase ABD merkezli

ABD merkezli en büyük kripto borsasının başkanı, bir dizi tweet ile Coinbase’in sektördeki diğer firmalardan neden farklı olduğunu açıkladı.

“Piyasalarda çok fazla korku var. İnsanların böyle anlarda Coinbase’in ne kadar farklı olduğunu hatırlaması önemlidir:

1/ ABD merkezli

2/ 1:1 oranında desteklenen müşteri varlıkları (halka açık şirket mali tablolarımızda gösterildiği gibi.

3/ 5 milyar dolarlık bilanço ile iyi sermayelendirilmiş (son 10Ç’de gösterildiği gibi).”

coinbase

Kripto yatırımcıları , sektörün en büyük firmalarından biri olan FTX’in iflas etmesinden sonra fonlarını kaybetme korkusuyla varlıklarını borsalardan çekiyor. Bahama firmasının iflası ayrıca kripto borsalarının mali durumlarıyla ilgili daha fazla incelemeye maruz kalmasına neden oldu ve Coinbase’in yanı sıra Kraken ve Binance gibi diğer önde gelen platformların rezerv kanıtlarını yayınlamasına neden oldu.

Yeni yayınlanan bir şeffaflık raporunda, 2021’in dördüncü çeyreği ile bu yılın üçüncü çeyreği arasında kolluk kuvvetleri ve devlet kurumlarından aldığı talep sayısının %66 arttığını ortaya koyuyor. Bu taleplerin %95’inden fazlası adli infazla ilgilidir ve %5’ten azı hukuki veya idari niteliktedir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!