Altcoin Haberleri

Floki Inu, Binance’de Listelendikten Sonra %35 Arttı!

Shiba Inu’nun önemli rakiplerinden Floki Inu, bugün altcoin trendine öncülük etmekte olup, son 24 saat içinde değeri %35,16 artarak 0,00003846 dolar seviyesine yükseldi.

Floki listelenme sonrası hızlı yükselişe geçti

Bitcoin (BTC), altcoin fiyatlarının düşmesine katkıda bulunurken, Floki Inu bu düşüş trendinden kurtuldu ve geçen hafta yaşanan kayıpları telafi etmeyi başardı.

Meme coin dünyasında önde gelenlerden biri olan Floki Inu, Binance.US borsasında listelenme duyurusuyla birlikte mevcut fiyat hareketini tetikledi.

Binance listeleme, meme coin için en prestijli listelerden biri olarak kabul edilmektedir.

floki

ABD, dijital para birimleri için büyük bir pazar olarak, yeni ve geniş bir kitleye erişim sağlamaktadır.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) önemli dijital para birimleri üzerindeki baskıyı artırması göz önüne alındığında, Binance.US’ta işlem yapmak aynı zamanda meme kripto paraya güven oyu niteliğindedir.

Floki Inu topluluğu, protokolün geleceğine dair büyük beklentilere yol açan bu listeleme nedeniyle oldukça heyecanlıdır.

Meme coin üstünlük mücadelesine katılan Floki Inu’nun şu anki fiyat artışı, piyasa kapitalizasyonunu etkili bir şekilde yükseltmeye yardımcı oldu.

CoinMarketCap verilerine göre, Shiba Inu’nun rakibi olan Floki Inu’nun piyasa değeri tam olarak %35 artarak en değerli dijital para birimleri arasında ilk 100’e geri döndü.

Yüksek volatilite nedeniyle dikkatleri üzerine çeken Floki Inu, mevcut fiyat hareketi sayesinde meme kripto paralar arasındaki üstünlük mücadelesine daha fazla ivme kazandırmış oldu.

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu bu alanda öne çıkan liderler olarak görülse de, Floki Inu onlara oldukça yakın bir şekilde takip etmektedir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!