Kripto Para Haberleri

Fantom Kurucusu Yeni Kripto Bankası Hakkında Bilgi Verdi!

Fantom (FTM) kurucusu Andre Cronje, yılın sonlarına doğru kripto dostu bir bankanın piyasaya sürülmesini planladığını söyledi.

Fantom Kurucusu, detayları duyurdu

Cronje, kripto paralarla ilgili finansal hizmetler sağlayan bir bankanın bu yıl faaliyete geçeceğini duyurdu.

“Karta mı yoksa sadece ödeme altyapısına mı ihtiyacınız var? Eğer ödeme altyapısı ise, sizi kapalı betamıza dahil edebilirim. Eğer kart ise, 2023 yılının sonuna kadar kullanıma sunulacak ve kripto dostu banka bu yıl halka açılacak.”

fantom kurucusu

Cronje, ABD düzenleyicilerinin kripto paralara karşı duruşunu göz önünde bulundurarak, hizmetlerin ABD vatandaşları tarafından kullanılamayacağını belirtti.

“Yasal olarak mümkün olsa bile, ABD’nin tutumu nedeniyle, büyük ihtimalle ABD vatandaşlarını kabul etmeyeceğiz.”

Cronje ayrıca finansal hizmetlerin, geleneksel finans hizmetlerinde olduğu gibi müşterini tanıma (KYC) yönergeleri ve düzenlemelere tabi olacağını ifade etti.

“Hayır, bu standart bir bankacılık lisansıdır, KYC’den kaçamayız.”

Fantom kurucusu Cronje, bankacılık planlarını duyurduğu haberini, Curve Finance CEO’su ve kurucusu Michael Egorov’un, finansal teknoloji şirketi Revolut’un kripto paraların kaynağı olduğunu açıklamasının ardından hesabını kapattığını iddia eden bir tweet’e yanıt olarak paylaştı.

“Son zamanlarda Revolut uygulamasının kripto paralara dost olmadığını deneyimledim. 2016’dan beri müşteriyim, ancak kripto paraların fon kaynağı olduğu bilgisini (benim bildirdiğim üzere) aldıktan sonra, kişisel ve iş hesaplarımı kapattılar.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!