Altcoin Haberleri

Andre Cronje, Fantom’un (FTM) 2023 Planlarını Açıkladı!

Ethereum (ETH) rakibi Fantom’un (FTM) arkasındaki mimarlar, projenin hedeflerini ve yeni yıl için odak noktalarını detaylandıran bir iç mektubu açıkladı.

Fantom Vakfı’nın yönetim kurulunda yer alan merkezi olmayan finans (DeFi) uzmanı Andre Cronje, bir Medium gönderisinde FTM’nin misyonunun “tüm merkezi olmayan faaliyetler için tek bir güvenli mutabakat katmanı” sağlamak üzere mevcut en yüksek verimli blok zincirini yaratmak olduğunu söyledi.

Yearn Finance (YFI) ve diğer protokolleri de yaratan Cronje, projenin birincil odak noktasının geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar (DApps) oluşturmasını ve ekosistemi inşa etmesini kolaylaştırmak olacağını söyledi.

“Vakfımızın rolü bir iş dikeyini seçmek değil, tüm dikeyleri kolaylaştırabilecek bir temel katmanı mümkün kılmaktır. Kullanıcı dikeylerine odaklanmamalıyız. Odak noktamız geliştirici dikeyleri olmalıdır: araçların iyileştirilmesi, entegrasyon, kullanım kolaylığı, geliştirici UX (kullanıcı deneyimi) vb. Yeni söylemler dikkatimizi dağıtmamalı; defi / nft / gamefi / exchanges / vb.

Önümüzdeki 12 ay boyunca kapsayıcı hedefimiz, DApp geliştiricilerinin sürdürülebilir işletmeler kurmaları için bir ortam yaratırken; kendimizi diğer katman 1 çözümlerinden farklılaştırmak olacaktır.”

fantom haberleri

Fantom sürdürülebilir ve sağlıklı bir konumda

Blog yazısına göre odaklanılacak diğer alanlar arasında gaz sübvansiyonları, gazdan para kazanma ve 2023’ün 2. çeyreğine kadar duyurusu yapılacak olan bir pazarlama planı yer alıyor.

“Mali durumla ilgili olarak: kamuoyuna da açıklandığı üzere mevcut ekonomik iklim göz önüne alındığında, özellikle 2018’e kıyasla oldukça sürdürülebilir ve sağlıklı bir konumdayız. Bu, nihayetinde varlığımıza yönelik çok fazla endişelenmemize gerek olmayan bir tehdittir.”

Bu haberin yazıldığı sırada FTM, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %94,1 düşüşle 518 milyon dolarlık piyasa değeriyle 0,204 dolardan işlem görüyor. FTM güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!