Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

DonAlt, Litecoin’in Parabolik Ralliye Hazır Olduğunu Söyledi!

Bitcoin’in (BTC) 2022’deki dip seviyesini doğru bir şekilde tahmin eden bir kripto analisti, Litecoin’in (LTC) parabolik bir dalgalanmanın eşiğinde olabileceğini söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda, yatırımcı DonAlt YouTube abonelerine eşler arası ödeme ağı tokeninin fiyatının kısa bir süre içinde mevcut değerinin iki katından fazla artabileceğini söylüyor.

“Bu, sahip olduğumuz en güçlü trendlerden biri. Haftalık olarak baktığınızda, bu şey sadece yavaşça yukarı doğru yürüyor. Temelde bana Bitcoin’in günlük zaman diliminde 17.000 $ gibi yavaşça yükseldiği gibi görünüyor. Litecoin bunu haftalık zaman diliminde yapıyor. Onu satmak istemiyorum. Sadece istemiyorum. Elimde tutmak ve yavaşça yükselmek istiyorum. Dikleşiyor, ki bu hoşuma gidiyor çünkü bence bu bir tür parabolik şeye dönüşebilir ve düzgün bir şınav gibi olabilir. Bunu yapmak için tabanı var.

Yapabileceğini düşündüğüm şeyi yapmadan önce satmaktansa gidiş-dönüş yapmayı tercih ederim. Eğer yanılıyorsam, yanılıyorumdur. Bunun potansiyeli var. 60 dolardayken bunun 300 dolara çıkabileceğini söylediğimi ve insanların bana güldüğünü hatırlıyor musunuz?

Şimdi 100 dolardan işlem görüyor ve yavaşça 100 dolar seviyesine çıktı. Bence sadece üç gün, dört gün gibi bir süre içinde işlem görmeye başlayabilir, illa ki buradan değil ama 100$ civarında biraz konsolide olursa üç ya da dört gün içinde 200$’dan işlem görmeye başlayabilir.”

Litecoin; BTC ve ETH’den daha iyi performans gösteriyor

Litecoin bu haberin yazıldığı sırada 96,58 $ değerindeydi. LTC, kripto piyasalarının 21 Kasım’da dibe vurmasının ardından hem Bitcoin hem de Ethereum’dan (ETH) önemli ölçüde daha iyi performans gösterdi. Litecoin o zamandan bu yana %62 yükselirken, Bitcoin aynı zaman diliminde %45 ve Ethereum %47 değer kazandı. LTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

litecoin haberleri

DonAlt, Bitcoin’in mevcut fiyat seviyesinde konsolide olduğunu ve yakında yukarı yönlü kırılabileceğini söyledi.

“Dört hafta boyunca yukarı yönlü hareket ettik ancak kırmızı bir hafta geçirebildik. Geçen hafta yine de iyiydi. Geçen hafta Bitcoin kırmızı-ish gibiydi ancak büyük bir yükselişten sonra daha fazlasını beklersiniz. Bana sadece güçlüymüş gibi geliyor…

Şu anda yaptığımız şey temelde en azından haftalık olarak, konsolidasyon, dirençte veya hemen altında konsolide olmak ki bu aklıma gelebilecek diğer konsolidasyonlardan çok daha emin. Çünkü kafamızı birkaç kez daha 24.000 $’a sokarsak, tekrar ve oldukça agresif bir şekilde itmek istiyor gibi görünmeye başlar. Şu anki görünümünden nefret etmiyorum. Biraz kırmızı olması, bir tür konsolide olması hoşuma gidiyor çünkü bu ona yukarı yönde daha fazla potansiyel veriyor.”

Bitcoin bu haberin yazıldığı sırada 22,801$’dan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!