Altcoin Haberleri

Vitalik Buterin, Ethereum’un (ETH) Son Oyununu Açıkladı!

Ethereum (ETH) yaratıcısı Vitalik Buterin, piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto için nihai hedeflerin ne olduğunu umduğunu ortaya koyuyor.

Bankless podcast ile yeni bir röportajda Buterin , Ethereum’un ultra spesifik nihai hedefler yerine değerler tarafından yönlendirildiğini söylüyor.

“Ethereum’un en başından beri ahlakı, birkaç belirli değerde ısrar etmek, ancak bunun dışında dünyaya hangi belirli şeyleri getirdiğine dair kendi resmine sahip olmamak, ancak bunu ekosisteme ve kendi vizyonlarını oluşturmak için birçok farklı gruba bırakmaktı. Ve bence iyi işleyen bir küresel kripto para birimine sahip olmak tek başına çok büyük bir değer. Özellikle birinci dünya dışındaki ve Latin Amerika, Afrika, Doğu Avrupa ve Orta Asya gibi yerlerde ve mevcut finansal sistemle daha zor zamanlar geçiren diğer yerlerdeki insanlar için çok değerli.”

ethereum

Buterin, ETH’nin merkezi olmayan özerk organizasyonlar (DAO’lar) ve diğer mekanizmalar için “alt tabaka” olarak hizmet ettiğini öngörüyor.

“Kimlik en büyük örneklerden biridir. Bir tür daha merkezi olmayan kimlik modeli oluşturabilir ve gerçekten Ethereum ekosisteminin sahip olduğu bazı araçlarla, hesaplar ve umarım yakında sosyal kurtarma cüzdanları ve ENS [Ethereum Adı Hizmeti] ile başlayabilir miyiz?”

Ethereum yaratıcısı ayrıca “insanlığın kanıtı” ve blok zinciri tabanlı sosyal medyanın da projenin ağı için olası hedefler olduğunu söylüyor.

ETH, yazı yazılırken 1.355 dolardan işlem görüyor. Önde gelen akıllı sözleşme platformu, son 24 saatte %2,6’dan fazla arttı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!