Altcoin Haberleri

Coinbase, Etkileşim İçin 1,2 Milyon Dolar Dogecoin Ödülü Dağıtıcak!

Coinbase, bounty faaliyetleriyle Dogecoin’in işlem ve platforma katılımını artırmayı hedefliyor.

3 Haziran itibariyle Coinbase, Pro platformunda Dogecoin ticaretini başlattı. Ayrıca borsa, önümüzdeki haftalarda Dogecoin bonuslarında toplam 1,2 milyon USD dağıtacak piyango haberlerini de duyurdu.

Kullanıcıların, En Az 100 Dolarlık DOGE Ticareti Yapması Gerekiyor

Şirket yaptığı açıklamada, “Dogecoin’in Coinbase’e inişini kutlamak için 1,2 milyon ABD doları ödül vereceğiz” dedi.

Piyangoya katılmak ve Dogecoin bonusları kazanma şansına sahip olmak için, kullanıcıların Haziran 2021’de 100$ Dogecoin ticareti yapması gerekmektedir. DOGE işlemlerinde en az 100$ olan kullanıcılar arasında çekiliş yapılarak 100$ ile 6.000$ ve 30.000$ ile 300.000$ arasında değişen ödüller dağıtılacaktır.

51193e7417e6283f270038e2492ff662dc757c9f 1

Bu etkinlik, uzun süredir DOGE’nin Coinbase’de listelenmesini bekleyen sahte token hayranlarını memnun edecek gibi görünüyor.

Coinbase Etkisi Bu Sefer Gerçekleşmedi

Öte yandan, şimdiye kadar Coinbase’de listelenmesi Dogecoin üzerinde beklenen refah etkisine sahip olmadı. Aksine, bugün piyasada yaşanan aşağı yönlü trendin ardından DOGE fiyatı 0.36$ seviyesine kadar geriledi.

Önümüzdeki haftalarda Coinbase’in listelenmesi ve piyango Dogecoin için bir başka dönüm noktası olabilir.Dogecoin 2013 yılında bir şaka gibi başladı, ancak Robinhood alıcıları ve Tesla CEO’ları gibi ünlülerin desteği sayesinde son zamanlarda nadir görülen bir dalgalanma yaşandı. Elon Musk’ın ayında.

Ancak bu dönüm noktasının tam olarak test edilebilmesi için kripto para piyasasında son 3-4 haftadır yaşanan depresif havanın kırılması gerekiyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!