ALTCOİN

Kripto Analisti Poppe’ye Göre Ethereum ve Dört Düşük Kapasiteli Altcoin için Sırada Ne Var?

Popüler kripto analisti ve tüccarı Michaël van de Poppe, Ethereum ve dört düşük değerli kripto varlığı için sırada ne olduğunu haritalıyor.

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, 109.000 YouTube abonesine Ethereum (ETH) için potansiyel bir yükseliş senaryosuna baktığını, çünkü 2.300 dolardan direnç kazanma tehdidinde bulunduğunu söyledi.

“Çifte dip ve düşük bir aralığımız olduğu sonucuna varabiliriz. Bunun yanında, görmek istediğiniz şey ve özellikle Bitcoin düzeltici bir hamle yapacaksa, Ethereum’un 2.000 dolar civarındaki seviyeyi test etmesi ve destek için orada kalması. Bu, yeni bir daha yüksek düşük sağlayacaktır. Bu biraz daha güç verirdi.”

$ 2,300 Yukarıdaki Meli Ethereum molası, Van de Poppe beklediğini lider akıllı sözleşme platform desteği içine direnci çevirmek ve yükseliş sürdürmek.

Van de Poppe ayrıca Bitcoin’e (VET/BTC) karşı tedarik zinciri yönetim protokolü VeChain’i yakından izliyor. Kripto analistine göre VET, yazı yazarken yaklaşık 0.11 dolar değerinde 0.0000027 BTC’ye ulaşma yolunda ilerliyor.

“Hala Vechain’deki yolu takip ediyoruz.

270 sat’a (0,0000027 BTC) devam etmeyi tetiklemek için yeşil tuttuğunu ama aynı zamanda 220 sat’ın (0,08 $) üzerine çıktığını görmek isterim.

image 30
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Tacirin izleme listesindeki bir diğer kripto para da birlikte çalışabilir blok zinciri teknolojisi Quant. Van de Poppe’ye göre Quant, Bitcoin’e (QNT/BTC) karşı yükseliş sinyalleri veriyor ve paritenin yaklaşık 87.72 dolar değerindeki 0.0022 BTC’de desteği tuttuğu sürece ralli yapmasını bekliyor.

“Çok yükseliş grafiği ve buradaki trendin güzel bir devamı. Destek için 220K sat (0.0022 BTC) beklemesini görmek istiyorum. Bu olursa, muhtemelen 390K sats’a (0.0039 BTC veya 155 $) devam edilebilir. ”

image 29
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Sıradaki, Bitcoin çiftinde (KAVA/BTC) merkezi olmayan zincirler arası para piyasası Kava. Van de Poppe’ye göre KAVA/BTC, 0.000144 BTC’de (5.42 $) direnci kırmaya hazırlanıyor ve bir sonraki direnç bölgesini yaklaşık %60’lık bir yukarı potansiyeli temsil eden 0.00023 BTC’de (9.13 $) hedefliyor.

“Evet, KAVA harika gidiyor.”

image 28
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Son madeni para, ödeme platformu Swipe’ın yerel dijital para birimi olan SXP’dir. Van de Poppe, SXP’nin 1.65 $’lık direnci kırdıktan sonra %57’lik bir yukarı yönlü hareket etmesini beklediğini söyledi.

“Ağır bir destek bölgesinden güzel bir sıçramadan sonra yukarı doğru kırın. Kırmızı alanı çevirmek ve devam etmek muhtemelen 2,25 dolar ve 2,60 dolar.”

image 27
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!