ALTCOİN

Altcoin Daily’ye Göre Bu Dört Altcoin, Patlamaya Hazır!

Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, 2021’de artmasını beklediği dört Ethereum rakibini listeliyor.

Kripto tüccarı, 900.000 YouTube abonesine Ethereum (ETH) geliştikçe bazı rakiplerinin ilgi çekeceğini söylüyor.

“Ethereum’ın çok değerli olduğu bir dünyaya inanıyorum ve yatırımcımın Ethereum için tezi gerçekleşiyor. İnsanların bu Ethereum ortak operatörlerine ve rakiplerine spekülasyon yapacağına ve onlara bakacağına inanıyorum. Hepsi değil, “mavi çipler”, iyi metrikleri veya kendileri için iyi şeyler olanları.

Arnold’un listesinde ilk sırada akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) var. Platformun erken benimsendiğinin bir işareti olarak, dolaşımda1 milyar dolara ulaşan dolara sabitlenmiş stabilcoin USDC’nin Solana destekli versiyonuna işaret ediyor.

“Solana pazarı fethetmeye devam ediyor. Başka hiçbir şeye benzemeyen inşa ediyorlar ve bu yüzden bugün listeyi yapıyorlar.”

Arnold, Polkadot’u (DOT) yükselmeye hazır olduğunu düşündüğü ikinci ETH rakibi olarak adlandırıyor.

“Yani tüm gözler şu anda Ethereum’da. Tüm gözler şu anda Cardano’da bile. Polkadot’ta neredeyse hiç göz yok. Ve bana göre bu fırsat çığlıkları atıyor.”

kripto para birimleri ve anlik piyasa verileri kripto paralar
Altcoin Daily'ye Göre Bu Dört Altcoin, Patlamaya Hazır! 1

Cardano (ADA), Arnold’un listesindeki üçüncü altcoin. Kripto analisti, piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto para biriminin, platformun akıllı sözleşme lansmanı yaklaştıkça daha da yükselebileceğini söylüyor.

“Cardano harika görünüyor, özellikle önümüzdeki aya girerken, özellikle akıllı sözleşmelere girerken. Cardano’nun test ağı nihayet akıllı kontrat uyumlu hale geliyor ve yaklaşık bir veya iki ay içinde, kesinlikle yıl sonundan önce, tam akıllı kontrat uyumlu hale gelecekler. Bu yüzden Cardano konusunda iyimserim.”

Yüksek verimli blok zinciri Elrond (EGLD), Arnold’un listesindeki son ETH rakibidir.

“Aslında Chainlink’e (LINK) benzeyen Elrond, entegrasyona ve ortaklıklar kurmaya devam ediyor. Elrond, bir [sic] Solana, bir [sic] Ethereum kadar hızlı inşa ediyor – ve ekosistemleri de aynı hızla genişliyor.”,

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!