Altcoin Haberleri

Trader Benjamin Cowen’e Göre, Ethereum Rakibi Altcoin Güç Topluyor!

Kripto analisti Benjamin Cowen, Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinden geri çekilirken bir Ethereum rakibi altcoin’in güç gösterdiğini söyledi.

Cowen, 576.000 YouTube abonesine akıllı sözleşme platformu Avalanche için yerel token olan AVAX’ın “fırtınayı nispeten iyi atlattığını” söylüyor.

altcoin

CoinGecko’ya göre, piyasa değerine göre 12. sıradaki varlık, son 24 saatte %5’in üzerinde ve geçen hafta %20’den fazla artışla yazı yazılırken 68.28 dolardan işlem görüyor.

Cowen, AVAX’ın hem 20 haftalık basit hareketli ortalamanın (SMA) hem de 21 haftalık üstel hareketli ortalamanın (EMA) oldukça üzerinde işlem gördüğünü belirtiyor. Birlikte ele alındığında, iki ölçü Cowen’in “boğa piyasası destek bandı” olarak adlandırdığı şeydir.

“AVAX/USD değerlemesinin boğa piyasası destek bandının üzerinde olduğumuz anlamında da biraz kıpırdama odamız var. 20 haftalık SMA 35.85$ ve 21 haftalık EMA 43.47$. Bu size Avalanche’ın son birkaç haftadır oldukça iyi performans gösterdiğini söylüyor. 

Boğa piyasası destek bandının hemen üzerinde bir çok kripto para var ve son zamanlarda iyi performans göstermiyorlar. Para topu projeden projeye atladığı için bu şeylerin birçoğunun bir tür mevsimselliği olabilir ve şu anda açıkçası AVAX makul miktarda güç gösteriyor.” 

Cowen, AVAX’ın “önümüzdeki aylarda” Bitcoin’e karşı güçlü bir hamle yapacağını tahmin etmiyor, ancak Avalanche’ın kısa vadede ABD doları ile ilişkisi açısından değer kazanabileceğini söylüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!