Altcoin Haberleri

Cardano Rekorlara İmza Atıyor! Vitalik Buterin Endişelenmeye Mi Başladı?

2021 05 20 15.14.49

Geliştiricilerinin gelecek planları göz önüne alındığında, Cardano en umut verici genç kripto para birimlerinden biri gibi görünüyor. Varlık bu yıl bir sıçrama yaptı ve geçen ayki düşüşte önemli bir avantaja sahip.

Geliştiriciler kısa süre önce Alonzo test ağının kullanılabilirliğini ve sürekli iyileştirme için bir yol haritasını duyurdular Merakla beklenen akıllı sözleşme özelliği yakında çıkacak bir özellik.

Cardano’nun Etkileyici Kilometre Taşları

Cardano’nun çok önemli bir 2021’i var ve en popüler kripto varlıklarından biri. Geçen ay 1 milyondan fazla ADA cüzdanının kilidi açıldı ve bu, yaklaşmakta olan akıllı sözleşmenin tanıtımına atfedilebilir. Belirteç ayrıca toplam rehin değeri 40 milyar ABD dolarından fazla olan 600.000’den fazla rehin adresini geri çekti.

Şu anda aktif olan 2.500’den fazla stake havuzu var.

Cardano planıyla ilgili son duyuru, Ağustos ayının Alonzo’nun uygulamasının sonu olacağını gösteriyor. Lansman süreci üç aşamada gerçekleştirilecek: mavi, beyaz ve mor. Her aşama yeni özellikler getiriyor ve bu özellikler daha fazla dönüm noktasına yol açabilir.

Altcoin, bu içerik hazırlanırken 1,7 dolardan işlem görüyor.

gdbnuhzx

Cardano Ve Ethereum

Cardano’nun Ethereum’a göre bir avantajı olduğu düşünülüyor, ancak Ether fiyat açısından daha iyi bir konumda. Son birkaç ayda, hisse kanıtı kripto para birimlerinin popülaritesi arttı ve bu da ADA’yı çok ciddi bir değerlendirme haline getirdi. ETH madenciliği için gereken yüksek işlem ücretleri ve enerji, birçok eleştiriye son verdi.PoS’a geçiş planları olmasına rağmen, daha bir yıldan fazla zaman var.

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin bu hafta Cardano geliştiricisi Charles Hoskinson hakkında konuştu. Buterin, 19 yaşında Ethereum’u kurdu ve ilk günlerde sekiz geliştiriciyle çalıştı. Hoskinson bu geliştiricilerden biriydi, ancak Ethereum’un alması gereken yol konusunda Buterin ile anlaşamadıktan sonra kendi yoluna gitti.

Yakın tarihli bir röportajda, Lex Fridman podcast’inde Buterin, eski ortağının ayrıldıklarından bu yana çok yol kat ettiğini söyledi.

telegram 12

“Charles, birçok yönden açıkça ilerlemiş ve olgunlaşmıştır. 2021 Charles, 2014 Charles’tan çok farklı ve emin olun 2021 Vitalik de 2014 Vitalik’ten çok farklı.”

Bu arada Hoskinson, gelen Ethereum 2.0’ın Cardano’ya eşdeğer olamayacağını iddia etti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!