Bitcoin Haberleri

Bitcoin’de Tekrardan Kapitülasyon Uyarısı!

2021 05 20 15.14.49

Kripto para piyasası lideri Bitcoin (BTC) ile 65.000 dolardan başlayan ve piyasanın durmasına neden olan düşüş dalgası, yatırımcıları ve grafikleri etkilemeye devam ediyor.

Simetrik üçgen deseninde giderek sona yaklaşan Bitcoin’in (BTC) piyasada birçok analist ve yatırımcı tarafından sıkışıp kaldığına ve artık bir karar verilmesi gerektiğine inanılıyor. Dün bu üçgenin destek bölgesinden dönen BTC, yayın saati itibarıyla 36.100 dolar fiyattan alıcı buldu.

Hash Ribbons Kapitülasyon Sinyali!

Zincir üstü verilere ve zincir üstü veri paylaşımına olan ilgisiyle bilinen Twitter’daki seyreltmenin son kanıtı, hash ribon tarafından verilen teslim sinyalidir.

Hash Ribbons göstergesi, Bitcoin madencilerinin hash oranının BTC fiyatına nasıl yansıdığını görmemizi sağlıyor.Algoritması, Charles Edwards tarafından fiyatın altını ve üstünü yakalamak için oluşturuldu. Bunu akılda tutarak, seyreltme kanıtı, göstergenin bir satın alma sinyali beklerken tekrarlayan bir sinyal gösterdiğini gösterir.

btc hash ribbons 1024x502 1

Göstergenin yeni sinyali, bu yıl zirveye ulaşan BTC’nin Çinli madencilerden çiplerini çektiği haberinin ardından iki hafta içinde %27 oranında düşmesine rağmen gösterge yeniden teslim olma sinyali gönderdi ve yeni sinyalin geri çekilmesi bekleniyor. bir alıcı sinyali olun. Bu durum yeni bir düşüş dalgasıyla ilgili endişeleri artırsa da analistler bu sinyalin önceki sinyali doğruladığına inanıyor. Bu, analistlerin hala düşüş sinyalleri yerine satın alma sinyallerini beklediğini gösteriyor.

Bitcoin’de (BTC) Kırılan Kısa Vadeli Düşüş Trendleri!

Bitcoin’in (BTC) en son günlük grafikte simetrik üçgenin üst bandından döndüğü ve saatlik grafikte kısa vadeli olarak değerlendirilen 39.450 USD’lik düşüş trendini kırdığı ortaya çıktı.

btc 1h 1024x502 1

Bu düşüş trendini kıran, MA50 ve üstel hareketli ortalama EMA21 seviyelerini kıran BTC, bu seviyeleri yeniden test etti. Ancak fiyatın yeniden yükselmesine rağmen 0,382 Fibonacci seviyesi olan 36.576$’da takılıp tekrar bu seviyelere doğru düşmeye başladığı görülüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!