Altcoin Haberleri

Schwartz, Ripple’a Şifreli Mesajla Destek Veriyor!

Ripple’ın CTO’su ve XRP’nin ortak yaratıcısı David Schwartz, Twitter’da Ripple’a destek olarak şifreli bir mesaj yayınladı.

Mesajda, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC), XRP’ye karşı açtığı davayı işaret eden bir anlatım yer alıyor. Davada, SEC, Ripple’ın yıllarca XRP’yi kayıtsız bir menkul kıymet olarak sattığını iddia ediyor. Schwartz’ın mesajı, bu önemli davayla ilgili gelişmelerin sürdüğünü ve tarafların dikkatle takip etmesi gerektiğini ima ediyor.

Schwartz’ın ilettiği mesajda, XRP’nin şimdiye kadar kat ettiği yolu bir kuşbakışı perspektifiyle ele aldığı ve şirketin artık iki seçenek arasında seçim yapmak zorunda olduğunu belirttiği görülüyor. Ya doğruları için mücadele edebilirler ya da hayatta kalmaya odaklanabilirler.

RIPPLE – Ufak tefek bir finansal girişim, kitlelere anında ödeme imkanı sunmak için bir yolsuzluk ve ihanet ağını ele geçirdiğinde, statükoyu bozmanın maliyetinin hayal edebileceklerinden daha yüksek olduğunu öğrenir ve onları vizyonları ile hayatta kalmaları arasında karar vermeye zorlar.”

ripple haberleri

SEC’nin, Ripple davası kripto sektöründe belirsizliğe neden oluyor

SEC, XRP’ye karşı açtığı davayı Aralık 2020’de başlattı ve bu dava halen federal mahkemede devam etmektedir. Ripple’ın davayı çözüme kavuşturmak ya da mahkeme kararına saygı göstermek konusundaki son kararı, ABD’deki kripto para sektörünün geleceği açısından önemli bir etkiye sahip olacaktır.

Geçtiğimiz ay, XRP CEO’su Brad Garlinghouse, SEC ile bir anlaşmanın henüz mümkün olmadığını belirtti.

Ripple’ın hukuk ekibi, davada benzeri görülmemiş ve kötü tasarlanmış bir yasal teoriye odaklandıklarını belirtiyorlar.

Ekip, XRP’nin işlevselliği, likiditesi ve dağıtımının, varlığı menkul kıymet düzenlemeleriyle tamamen uyumsuz hale getirdiğini savunuyorlar.

Ayrıca XRP’yi bir menkul kıymet olarak etiketlemek, kripto varlığının ana varoluş nedenine doğrudan zarar vereceği için kabul edilemez olduğunu ifade ediyorlar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!