ALTCOİNYORUM/ANALİZ

Cardano, Polkadot, Cosmos Fiyat Analizi: 07 Ağustos Cumartesi

Bitcoin ve Ethereum’un hareketini, kendi grafiklerinde yükselen tüm altcoinler takip etmedi. DOT gibi bazı altcoinler karışık sinyaller sunarken ADA menzile bağlı kaldı. Aksine, ATOM olumlu tepki verdi ve %4.7’lik bir kazanç elde ettikten sonra ani direnç seviyesine doğru ilerliyordu.

Cardano [ADA]

ada aug 6 1536x621 1
ADA/USD , TradingView

%0,6’lık küçük bir artışın ardından, ADA’nın fiyatı, basın zamanında 1,36$’da kaldı. Birkaç gün önce 1,33 dolarlık destek seviyesinden geri döndü, ancak ADA 1,38 dolarlık direnç seviyesini deviremedi.

Müthiş Osilatör hem yeşil ve kırmızı sinyal çubukları son birkaç seanstır görünür olduğu gibi altcoin vardı herhangi bir yönünü inkâr karışık sinyaller dönen. Bollinger Bantları ayrıca aralıkta hareket hareketin şansını altını, basın anda, sözleşmeli. 

RSI daldırma ve denge bölge etrafında kapandı.

Polkadot [DOT]

dot aug 6 1536x621 1
DOT/USD , TradingView

DOT, fiyatı 17.91 $ ile 19.64 $ arasında değişen bir miktar konsolidasyon gördü . Geçen hafta birkaç kez 19,64 dolarlık acil fiyat tavanını test etmeye çalışmıştı, ancak satıcılar bir kırılmayı reddetti. Müthiş Osilatör kırmızı çubukları gözlemler ve MACD kırmızı histogramlar gösterirken, teknik göstergeler düşüş sinyali verdiğinden , fiyat geri çekilebilir ve 17.91 dolarda kalabilir.

Göreceli Güç Endeksi o 60 yakın fark edildi olarak, ancak, bir boğa bölgede oldu. 

COSMOS

atom aug 6 1536x621 1
ATOM/USD , TradingView

13.20 $ olarak fiyatlandırılan altcoin, son 24 saatte %3.9 kazanç kaydetti. Yükseliş trendi, fiyat mumlarının altında sıralanan Parabolik SAR üzerindeki noktalı işaretlerle doğrulandı . Fiyattaki daha fazla artış, ATOM’u 13.64 $ direncine doğru itebilir.

Ancak fiyatın bu seviyenin altına inmesi durumunda altcoin 12.67 dolardan destek bulabilir. Genel olarak ATOM, Awesome Osilatör MACD’de bir yükseliş geçişi eşliğinde yeşil sinyal çubuklarının güçlendirilmesini resmettiği için olumlu bir eğilim gösterdi .

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!