Altcoin HaberleriEthereum Haberleri

Kripto Analisti, Altcoin Düzeltmesi Hakkında Konuştu!

Analist Michaël van de Poppe, Ethereum‘un 1.785 dolardan desteğini kaybedememesi durumunda daha fazla değer kaybına uğrayabileceğini belirtiyor.

Bir analistin gözünden, Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB) ve Litecoin (LTC) için trend dönüşlerini başlatma potansiyeli taşıyan anahtar fiyat seviyeleri inceleniyor.

“Bu 1.785 dolarlık bölgenin üzerinde kalmamız önemli. Eğer bu başarılı olmazsa, 1.600 dolara doğru bir geri çekilme ve ardından bir trend dönüşünü gözlemlememiz gerekebilir.”

Şu anki durumda, ETH 1.751 dolardan alıcı buluyor. Eğer van de Poppe’nin belirttiği düşüş yaşanırsa, bu popüler altcoin için %8’den fazla bir değer kaybı anlamına gelebilir.

Ayrıca van de Poppe, Binance Coin yani dünyanın en büyük kripto borsasının utility tokeni hakkında konuşuyor ve BNB’nin 270 dolarlık desteğini koruyamamasının, altcoinin potansiyel bir trend dönüşü için 200 dolar seviyelerine çekilebileceğini belirtiyor.

“Bu 270 dolarlık seviyenin üzerinde kalabilmek, piyasanın daha da çökmesini önler. Ancak, bu seviyenin altına indiğimizde, Binance Coin’in muhtemelen dönüş yaşamadan önce daha da düşük bir seviyeye ulaşmasını bekleyebiliriz. Dolayısıyla, eğer bir satın alma planımız varsa, 200 dolarlık bölgeyi hedefleyebiliriz.”

grf66

Şu anda, BNB’nin değeri 237 dolar.

Peer-to-peer ödeme ağı Litecoin hakkında konuşan van de Poppe, LTC’nin değer düzeltmesinin sona ermek üzere olabileceğini söylüyor.

“Eğer bir dönüş yaşanacaksa, bu 70 ila 73 dolar arasında olabilir. Eğer bu gerçekleşirse, hızlı bir yükseliş trendinin başlamasını bekleyebiliriz.”

Şu anki durumda, LTC 78.78 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!