ALTCOİN

Bu Dört Altcoin Bir Hafta İçinde %100’den Fazla Artış Yaşadı!

Her biri ayrı ayrı 600 milyon doların altında bir piyasa değerine sahip olan dört altcoin, sadece yedi gün içinde %100’ün üzerinde bir büyüme kaydetti.

Listenin başında teminatsız kredi vermeyi destekleyen merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolü olan TrueFi (TRU) yer alıyor. CoinGecko’ya göre, TRU yedi günün en düşük seviyesi olan 0.14$’dan 0.75$’a yükseldi ve sadece yedi günde % 435’in üzerinde bir artışa işaret etti.

TRU o zamandan beri geri çekildi ve şimdi 0,50 dolar değerinde.

Geçen haftaki bir diğer popüler altcoin, merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarında teminat olarak Bitcoin (BTC) kullanımını basitleştirmek için ürünler ve altyapı oluşturmaya odaklanan merkezi olmayan özerk bir organizasyon olan Badger DAO (BADGER). CoinGecko , BADGER’ın sadece bir haftada 10,83 dolardan 30,64 dolara yükseldiğini ve %182’lik bir artışı temsil ettiğini gösteriyor.

kriptoup altcoin 1
Bu Dört Altcoin Bir Hafta İçinde %100'den Fazla Artış Yaşadı! 1

Büyük yükselişten sonra bile BADGER, bu yılın başlarında kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 89.08$’dan hala aşağıda.

Sırada, merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) için bir işletim sistemi olan Cartesi (CTSI) var. CoinGecko göre, CTSI gitti üzerinde 154% patlaması için $ 1.07 bir yüksek seviyesine $ 0.42 arasında yedi günlük en düşük seviyesinden.

Cartesi, yedi günün en yüksek seviyesini kaydettikten sonra düzeltme yaptı ve şu anda 0,75 dolar civarında seyrediyor.

Dördüncü kripto varlığı finansal sözleşmeler platformu Ergo (ERG). CoinGecko göre, sadece yedi günde $ 12.93 için $ 5.65 düşük ila 128%. Yazma sırasında, ERG son 24 saatte %24’ün üzerinde bir artışla 12.43 dolardan işlem görüyor.

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!