Altcoin Haberleri

Rocket Pool, BNB’de Listelendikten Sonra Geçici Bir Patlama Yaşadı!

Ethereum (ETH) üzerine inşa edilen bir altcoin stake projesi Rocket Pool, dünyanın en büyük kripto borsası Binance’de sürpriz bir şekilde listelendikten sonra değer patlaması yaşıyor.

Binance aniden Rocket Pool’u (RPL) borsanın fiyat dalgalanmalarına daha yatkın kripto varlıklarına adanmış bir ticaret alanı olan Innovation Zone’da listelediğini duyurdu.

Rocket Pool yönetişim ve teminat için kullanılıyor

Rocket Pool, ETH 2.0’da stake etmek için sermaye ve donanım ihtiyaçlarını azaltmayı amaçlayan merkezi olmayan bir Ethereum stake havuzudur. RPL tokeni yönetişim ve teminat için kullanılmaktadır.

Binance’in listelemeyi duyurduğu gün token, günün en düşük seviyesi olan 30$’dan 47,59$’a yükselerek fiyatını yaklaşık %60 oranında artırdı.

RPL’nin değeri o zamandan beri düştü ve bu haberin yazıldığı sırada 33,10 dolardan işlem görüyor. RPL güncel fiyatını görmek için tıklayın.

rocket pool haberleri

Binance’in listelemesi, ABD’nin en iyi kripto borsası Coinbase’in RPL’yi listelediğini duyurmasından yaklaşık bir ay sonra gerçekleşti.

Bir token Binance tarafından listelendiğinde, fiyatı sıklıkla yükseliyor.

Kripto araştırmacısı Ren & Heinrich tarafından yapılan bir çalışmada, son 18 ay içinde ticaret için Binance’in borsasına eklenen 26 token incelendi. Ortalama olarak, tokenlerin fiyatları kısa bir süre içinde ortalama %41 oranında yükselmiştir.

Raporda, listelemelerin yapıldığı gün yaşanan ilk dalgalanmaların ardından fiyat artışlarının genellikle %24’e kadar düştüğü görüldü.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!