ALTCOİN

Kripto Tüccarı Aaron Arnold’a Göre, Cardano (ADA) Bu Seviyeleri Görebilir!

Kripto tüccarı ve yatırımcı Aaron Arnold, Cardano için önümüzdeki haftalarda ADA fiyat artışı için bir katalizör görevi görebileceğini söylediği yaklaşan bir gelişmenin altını çiziyor.

Yeni bir videoda Arnold, 925.000 YouTube abonesine, Ethereum rakibi merakla beklenen güncellemenin yayınlanması için hazırlanırken Cardano’nun patlamaya hazır olabileceğini söylüyor.

Cardano, tüm zamanların en yüksek seviyelerini yeniden test etmeye hazır olabilir. [Kayıt sırasında] Cardano‘nun şu anda 2 doların üzerinde olduğuna inanıyorumCardano, [altı aylık] bir konsolidasyon döneminin ardından yeniden yeşile döndü. Günün büyük haberi tamamen Cardano ile ilgili. Cardano’ya inanıyorsanız, ADA sahibiyseniz, bugün erken saatlerde akıllı sözleşmelerle ilgili yapılan duyuru budur.”

Arnold, Cardano geliştiricisi Input Output Hong Kong (IOHK) teslimat ve proje sorumlusu Nigel Hemsley tarafından yapılan duyuruya atıfta bulunuyor. Hemsley’e göre Cardano, 12 Eylül’de tam akıllı sözleşme yeteneklerini başlatmaya hazırlanıyor.

cardano block
Kripto Tüccarı Aaron Arnold'a Göre, Cardano (ADA) Bu Seviyeleri Görebilir! 1

Kripto fenomeni, Cardano’nun akıllı sözleşmelerinin yayınlanmasının neden üçüncü en büyük kripto para birimi için büyük bir gelişme olabileceğini açıklamak için IOHK teknoloji yöneticisi Kevin Hammond tarafından yapılan son açıklamalara da işaret ediyor.

“Plutus ortaklarımızın üzerinde çalıştıkları uygulamalar da dahil olmak üzere, en başından itibaren yeni bir uygulama bekliyoruz ve daha fazlası hard fork’tan sonra geliyor. Tabii ki, bu Cardano için gerçekten tamamen yeni bir dönem çünkü hard fork ile yaptığımız şey, tüm bu uygulamaların üzerine inşa etmeye başlayabileceği temel akıllı sözleşme ve komut dosyası oluşturma yeteneğini sunmak. Başlangıçta, Mavi, Beyaz ve Mor test ağlarında yaptığımız gibi CLI [komut satırı arayüzü] üzerinde odaklanacağız.about:blankabout:blank

Ancak PAB’yi [Plutus Uygulama Arka Ucu] piyasaya sürdüğümüzde, bu geliştirici deneyimini iyileştirecek ve hem entegre hem de zincir üstü bileşenlerle karmaşık DApp’ler [merkezi olmayan uygulamalar] geliştirmeyi kolaylaştıracak. Hepsi güvenli ve doğrulanabilir bir ortamda yazılacak. Tabii ki en iyi şey, tüm bu ek işlevlerin, insanların yazacağı tüm yeni DApp’lerin başka bir hard fork gerektirmemesidir.

Alonzo’ya gittiğimizde, tüm komut dosyası yazma yeteneği orada olacak. İnsanlar alabilir. Onu kullanabilirler. İnsanların istedikleri uygulamaları, istedikleri DeFi [merkezi olmayan finans] uygulamalarını Cardano üzerinde geliştirebilecekleri bir durumda olacağız.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!