Altcoin Haberleri

Popüler Kripto Analisti Kaleo, 3 Altcoin İçin “Uçuş Yakın” Dedi!

Popüler kripto stratejisti Kaleo, son derece sıcak bir altcoinin muhtemelen yükselmeye devam edeceğini söylerken, iki dijital varlık daha hakkında bazı tahminler veriyor.

Tüccar 360.000 takipçisine, akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) son yükseliş momentumunun, Ethereum rakibinin yeni bir ralli başlatmasını beklediğini söylüyor.

“SOL muhtemelen 100 doların biraz altında HTF [yüksek zaman aralığı] direncine ulaşmaya devam ediyor.”

image 36
Kaynak: Kaleo/Twitter

Stratejist ayrıca Solana’nın Bitcoin çiftinde (SOL/BTC) büyük bir kırılmaya hazırlanıyor gibi göründüğünü söylüyor.

“SOL/BTC

Bu direncin üzerine çıkın ve bok gerçekten delirmek üzere.”

resim
Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo ayrıca, spor odaklı fintech platformu sosyo.com’un yerel tokeni Chiliz’in (CHZ), Mart ayından bu yana altcoin fiyatını amorti eden çapraz direnci ortadan kaldırmak için hazırlandığını söylüyor.

“Burada CHZ’ye göz kulak olmak. NFT [karşılaştırılamaz tokenler] jetonları yeniden hız kazanmaya başlıyor ve Chiliz’in burada HTF direncini kırabildiğinde onu baharın en yüksek seviyelerine çıkarmasına şaşırmayacağım.”

image 35
Kaynak: Kaleo/Twitter

Tüccarın gözüne kestirdiği diğer altcoin, Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiş otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) protokolü olan Raydium (RAY). Kaleo’ya göre RAY, şu anki 7,23 $ değerinden %100’lük bir artış başlatmak için itişip kakışıyor.

“RAY

Solana ekosistem projeleri, başka bir ayağı daha yükseğe çıkarmaya hazır görünüyor. Yeterli pozlama olmadığına karar verdim – bu yüzden devam ettim ve bir çanta RAY kaptım. 19 Mayıs çöküşünden direnişe çift haneli rakamlara geri dönüş arıyoruz.”

image 34
Kaynak: Kaleo/Twitter

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!