Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Popüler Kripto Analistine Göre Bitcoin ve Ethereum Büyük Patlamalar İçin Hazır!

Popüler bir kripto analisti ve tüccarı, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) dijital varlık piyasalarındaki düşüş hissinin ortasında büyük kırılmalara hazır olduğuna inanıyor.

Sektörde  Smart Contracter olarak bilinen analist, 154,900 takipçisine Bitcoin’in yukarı yönlü bir hareketin ufukta olduğunu belirten bir yükseliş modeli oluşturduğunu söylüyor.

“Bana göre, yükselen bir bayrak içinde daha yüksek bir dip görüyorum. Bu seviyelerden BTC konusunda hala iyimserim.”

image 4
Kaynak:  Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter’ın grafiğine göre, Bitcoin 40.000 dolara bir ralliyi ateşlemek için kalıbın direncini 35.000 dolardan çıkarmalıdır.

Ethereum’a bakıldığında, kripto tüccarı ayrıca ETH’nin 2.000 $ ‘da yükselen daha düşük bir kurulum oluşturduğuna inanıyor ve şimdi %40’lık bir artış için 3.000 $’ın biraz altına yükselmeye hazır.

Daha yüksek bir dip oluşturacağımızı ve buradan yukarıya devam edeceğimizi düşünüyorum. Ancak, geçersiz kılma hala 1.650 dolarlık kapitülasyon fitilinin altında.”

image 3
Kaynak:  Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisine dayalı gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden bir teknik analiz dalı olan Elliott Wave tekniğini kullanıyor. Kripto tüccarına göre ETH, ABC düzeltme modelini tamamladı ve şimdi yeni bir yükseliş dalgası başlatmaya hazır.

Yaygın olarak takip edilen kripto stratejisti, piyasanın geri kalanından daha iyi performans gösterdiğini söylediği merkezi olmayan finans (DeFi) sektörünü de yakından takip ediyor. Tüccar, gözünün yeni ortaya çıkan alanda dört altcoinde olduğunu ekliyor.

“DeFi, BTC kesintisi sırasında en güçlü olanı tuttu.

Kesinlikle şu anda en hızlı at gibi görünüyor.

SUSHI (SushiSwap), SNX (Synthetix), Aave, UNI (Uniswap).”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!