Kripto Borsa Haberleri

Japon Kripto Borsası Coincheck, Gelecek Yıl Nasdaq’ta Halka Açılmayı Hedefliyor!

Japon kripto borsası ve Web3 platformu olan Coincheck, 2023 yılına kadar Nasdaq Menkul Kıymetler Borsası’nda halka açılarak büyümek istiyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) sunulan 2. çeyrek mali raporuna göre, Tokyo merkezli kripto değişim platformu Coincheck, gelecek yıl Nasdaq’ta halka açılmayı planlıyor.

Raporda ayrıca, Japon finansal hizmetler şirketi Monex Group’un sahibi olduğu Coincheck’in bir Özel Amaçlı Satın Alma Şirketi (SPAC) ile işbirliği yapacağını ve kripto ile ilgili tekliflerini meta veri deposu ve Web3 ürünlerinin yanı sıra değiştirilemez belirteçleri içerecek şekilde genişlettiği de detaylandırılıyor. NFT’ler).

“Nasdaq listesinde yer alan SPAC, Thunder Bridge Capital Partners IV (THCP) ile önerilen iş birleşmesinden sonra, Coincheck Group (CCG), Nasdaq’ta halka açılmayı planlıyor.

Kripto varlık borsalarına ek olarak Coincheck, sabit maliyetleri düşük tutarken ve piyasa koşullarına yanıt olarak reklam giderlerini kontrol ederken iş alanlarını NFT’leri, metaverse ve Web3’ü içerecek şekilde genişletti.”

coincheck

Merkezi borsa, halka açılmanın şirketin büyüme stratejisinin bir parçası olduğunu ve şirketin küresel yatırımcılara, uluslararası işçilere ve ABD pazarlarına erişim sağlamaktan yararlandığını söylüyor.

“THCP ile birlikte çalışan CCG, küresel yatırımcılara maruz kalarak, ABD sermaye piyasalarına erişerek ve büyüme stratejisini gerçekleştirmek için küresel yetenekleri işe alarak kripto varlık işini genişletmeyi hedefliyor.”

Dört yıl önce, kötü bir aktörün 655 milyon dolar değerinde Java tabanlı blockchain NEM (XEM) ve açık kaynaklı dijital para birimi XRP’yi çalmasının ardından Coincheck yüz milyonlarca dolarlık bir saldırıya uğradı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!