Altcoin Haberleri

BONE Token Son 24 Saatte %15 Değer Kazandı? İşte Sebebi!

Son 24 saatte %15 oranında değer artışı gösteren Shiba Inu’nun BONE token’ı, kripto para piyasasında dikkat çekiyor. Peki, bu ani yükselişin arkasında ne yatıyor? İşte, BONE’un fiyatında ve işlem hacminde yaşanan bu yükselişi aydınlatan detaylar.

BONE Token, Günlük En İyi Performansı Gösteriyor

Shiba Inu ekosisteminin BONE token’ı, şu anda 1,36 dolardan işlem görerek, son 24 saatte en düşük 1,19 dolar ve en yüksek 1,41 dolar seviyeleri arasında dalgalanıyor. Bu dönemde, BONE’un işlem hacminde %30’luk bir artış yaşandı, ki bu da yatırımcıların bu token’a olan ilgisinin büyüdüğünü işaret ediyor.

bone token grafik
bone fiyat grafiği. kaynak: coingecko

Shibarium Ana Ağı Yeniden Kullanımda

17 Ağustos’ta lansmanı yapılan ve ardından bazı kritik sorunlar nedeniyle bakıma alınan Shiba Inu’nun katman-2 ağı Shibarium, teknik geliştirmelerin ardından yeniden kullanıma sunuldu. Shiba Inu geliştiricileri, ağın güvenliğini ve istikrarını artırmak amacıyla Shibarium’un kapasitesini %1500’e kadar yükselttiklerini açıkladı.

BONE’un Yükselişi Neden Gerçekleşti?

Shibarium ana ağının yeniden kullanıma sunulması, Shiba Inu topluluğu içinde heyecan yarattı ve BONE fiyatında bir yükselişe neden oldu. Shibarium ağındaki gas ücretlerinin BONE ile ödenmesi ve ağdaki doğrulayıcıları ile delegatörleri ödüllendirmek üzere 20 milyon BONE token ayrılması, fiyat artışını tetikleyen faktörler arasında.

ShibPaper’ın Etkisi Nedir?

Shiba Inu‘nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, ‘ShibPaper’ olarak bilinen teknik dokümanın detaylarını paylaştı. ShibPaper, Shiba Inu ekosisteminin dönüşüm sürecini özetleyen bir whitepaper olarak kullanılacak ve bu süreç, Shiba Inu Devletine dönüştürülmesine yol açacak. ShibPaper‘ın uygulamaya geçirilmesi, Shiba Inu ekosisteminin kripto para birimlerinin olumlu performansını destekleyen bir diğer neden olarak görülüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!