Altcoin Haberleri

Binance Coin (BNB), Daha Hızlı ve Daha Merkezi Olmayan Yeni Yol Haritasını Açıkladı!

BNB Zinciri (BNB), ağı 2022’nin sonuna kadar daha hızlı ve daha merkezi olmayan hale getirme planları arasında yeni bir teknik yol haritası açıkladı.

Duyuru, Binance Chain ve Binance Smart Chain’in BNB Chain’i oluşturmak üzere birleşmesinden aylar sonra, BNB Chain Revelation Summit’te yapıldı.

Yol haritası, ağın BEP-131’in benimsenmesiyle artan ademi merkeziyetçiliği göreceğini gösteriyor. BNB Akıllı Zincirinde artan sayıda doğrulayıcının da güvenlik ve istikrarı artırması bekleniyor.

“Bu teklif, BSC Mainnet doğrulayıcılarının sayısını 21’den 41’e çıkaracak ve doğrulayıcıların donanımlarını ve altyapılarını sürekli olarak yenilemeleri için daha fazla merkeziyetsizlik ve teşvik sağlayacak.”

binance

Belge, BNB Beacon Chain’in şeffaflığı ve çoklu zincir entegrasyonunu geliştirmek için yılın ikinci çeyreğine kadar Binance merkezi olmayan borsayı (DEX) açık kaynak haline getireceğini söylüyor.

“Geliştiriciler, kullanımı ve geliştirmesi ücretsiz hale gelecek olan DEX eşleştirme motor koduna erişmeyi dört gözle bekleyebilir.”

Kullanıcılar ayrıca BEP-126 tarafından yılın üçüncü çeyreğine kadar uygulanacak mekanizmalar aracılığıyla artan işlem hızlarını da bekleyebilirler.

“BEP-126, eşler arası (P2P) kanal için BLS [Boneh–Lynn–Shacham] tabanlı çoklu imzayı uygulayacak ve blok zincirinin durumunu hızlı bir şekilde sonuçlandırmak için blokları onaylayacaktır. İşlemlerin son onay süresi iki bloğa kadar inecek ve işlem süresini azaltarak son kullanıcılara daha sorunsuz bir çapraz zincir kullanıcı deneyimi sunacak.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!