Altcoin Haberleri

Kripto Analistine Göre Ethereum ve 2 Rakibi için Sırada Ne Var?

Kripto yatırımcısı Altcoin Sherpa, bu haftaki piyasa oynaklığının ortasında birkaç altcoin hakkındaki görüşünü özetliyor.

Analist, 176.300 Twitter takipçisine, akıllı sözleşme platformu Avalanche (AXAX) için yerel tokenin yakında iyi bir kısa vadeli ticaret fırsatı görebileceğini, ancak varlığın henüz “makro dibe” ulaştığını düşünmediğini söyledi.

Avalanche, yazı yazılırken son 24 saatte %13’ten fazla düşüşle 23.55$’dan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa, sosyal medya ve dijital eğlence içeriği için merkezi olmayan bir depolama ve dağıtım platformu olan Tron (TRX) için yerel varlığa yatırım yapmayı beklemeyi planladığını söyledi.

“Diğer birçok boktan paradan çok daha iyi dayandı. Oynamanın birkaç yolu var, ancak kişisel olarak girmeden önce mola/tekrar testi beklerdim.”

fudf3nnwaamujel
kaynak: altcoinsherpa/twitter

Tron, yazı yazarken son 24 saatte %1.7’den fazla düşüşle 0.08$’dan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa, Ethereum’un (ETH) düşüşe kadar Bitcoin’e (BTC) göre yanlara doğru hareket etmeye ve fiyatını düşürmeye devam edeceğini tahmin ediyor. ETH’nin daha sonra yeni bir hisse kanıtı sistemiyle birleşmesiyle ilgili anlatılar nedeniyle BTC’ye karşı yükseleceğini düşünüyor.

fujkv7mxsaaoqhl
kaynak: altcoinsherpa/twitter

Ethereum 2.0, Ethereum’un şu anda kullandığı bir iş kanıtı (PoW) konsensüs mekanizmasından bir hisse kanıtı (PoS) konsensüs mekanizmasına geçerek ağın ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmeye çalışıyor. Yükseltmenin şu anda Ağustos ayı için yapılması bekleniyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!