Kripto Borsa Haberleri

Binance CEO’su CZ’den Bloomberg’e: ‘Kripto, Paranın Geleceğidir’

“CZ” olarak bilinen Binance kripto borsası CEO’su Changpeng Zhao, kısa süre önce Bloomberg ile canlı bir röportaja katıldı. Podcast’te CZ, bu modern çağda “kripto, paranın geleceği” olduğundan emin bir şekilde bahsetti.

Röportaj devam ederken, podcast esas olarak bazı ağır kripto para birimleri ve fiyatlarının büyük bir başlığıyla geldi. Konuyla ilgili daha kesin ve daha doğru olmak gerekirse, röportaj, önde gelen kripto Bitcoin’in (BTC) %5,05 arttığı sırada 66.061,23 $ fiyat işaretinde olduğunu belirtti.

BTC’nin yanında , aynı zamanda %1,95 arttığında 4.719.318$ fiyat başlığı ile Ethereum (ETH) var. Sadece Bitcoin ve Ethereum dahil olmadı, aynı zamanda BBG Galaxy Crypto Index de 3.670.38’de işlem gördüğü sırada bir başlık ile takip etti.

binance tw

Birçok yönden, CZ’nin kriptoyla ilgili açıklaması, sonunda dijital varlıklara olan güvenini ve yaşamını ne kadar geliştirdiğini anlatıyor. Söylemek gerekirse, CZ bu yıldan bu yana kripto ile ilgili faaliyetlerde giderek daha fazla yükselişe geçti. Kriptoya katkısı birçok kişi tarafından iyi hissedildi.

Bu, CZ’nin kripto ruhlu olduğunu gösteriyor. Sürekli olarak, CZ dijital finans alanında, sanal varlıklara olan sevgisinin her geçen gün büyümeye devam ettiğini gösteren çok sayıda kripto tweetinden yararlanıyor. 

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

telegram 12

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!