Altcoin Haberleri

Raoul Pal, Cardano, Solana ve 2 Altcoin’in Bu Döngüde ‘Süper Patlayıcı’ Olacağını Söyledi!

Makro gurusu ve altcoin analisti Raoul Pal, Cardano (ADA), Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Terra’nın (LUNA) boğa döngüsünde süper patlayıcı olacağını söylüyor.

Pal, Ash Bennington ile Real Vision ile ilgili yeni bir röportajda, Ethereum’un Haziran 2022’ye yakın süren ve potansiyel olarak ETH’yi 40.000 dolara kadar iten uzun bir boğa döngüsünden geçme olasılığına açık olduğunu söyledi.

Pal, ETH parabolik bir büyüme görürse, diğer önde gelen 1. katman kripto varlıklarının daha da patlayıcı olabileceğini söylüyor.

“Bence neredeyse kesin olarak Mart’a kadar ama muhtemelen yaza kadar, bu da bize daha önce gördüğümüzden daha yüksek fiyatlar ve farklı bir döngü yapısı sunacak. Yanlış olabilirim. Bütün çiftliğin üzerine bahse girmiyorum. Ama bence böyle oynanıyor. Ve eğer ağın benimsenmesi konusunda haklıysam, o zaman Solana, Terra, Avalanche, Cardano ve diğerleri gibi diğer katman-1’ler süper patlayıcı olacak.”

altcoin

“Ama risk-ödül bazında, daha riskliler. Ethereum kadar derin bir ağ değiller. Benim için Ethereum, riske göre ayarlanmış bir bakış açısıyla dünyadaki en iyi bahis olmaya devam ediyor.”

Eski Goldman Sachs yöneticisi, Ethereum Bitcoin’in piyasa değerini tehdit etmeye başladığında mevcut kripto boğa piyasasının kapanabileceğini söylüyor. Ethereum’un piyasa değeri şu anda 523,9 milyar dolar ve Bitcoin’in şu anda 1,14 trilyon dolar.

“Tahminim, Bitcoin’in piyasa değerine oldukça yaklaşıyor. Bu yüzden, muhtemelen sonunda bir yerde Bitcoin’e göre göreceli değerlemede iki katına çıktığını düşünüyorum. Piyasanın bunu beklediğini pek sanmıyorum. Ama belki de bu kısa periyot döngünün sonu olur, herkes havaya girdiğinde, Ethereum daha iyi performans gösterdiği için tüm Bitcoin adamları sinirlenir, o zaman daha büyük bir düzeltme alırız.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!