Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Kripto Analisti, Ethereum Tabanlı Altcoin için Devasa Bir Ralli Tahmin Ediyor!

Geçen yılın kripto boğa piyasasının sonunu tahmin eden tüccar, önümüzdeki aylarda büyük kazançlar kaydeden bir Ethereum (ETH) tabanlı altcoin gördüğünü söylüyor.

Yakından takip edilen analist Pentoshi, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in (LINK) daha geniş kripto pazarlarına karşı göreceli güç gösterdiğini söyledi.

Pentoshi’ye göre Chainlink, bir sonraki yıl tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 52.20$’a yükselmeden önce Aralık 2020’de başlangıç ​​noktası olarak hizmet veren bir seviyede işlem görüyor.

“2020’ye kadar uzanan USD [ABD Doları] çiftinde yüksek zaman çerçevesi desteğinde ortalamanın üzerinde görünen grafikler. Bunu, [Aralık’ta staking]’e giden orta vadeli bir oyun olarak arayacak.”

ethereum
kaynak: pentoshi/twitter

Yazma sırasında, LINK 7.79 $ için el değiştiriyor. Yukarıdaki grafikte gösterildiği gibi Pentoshi’nin 12.45$’lık hedefine doğru bir hareket, en iyi oracle ağı için yaklaşık %60’lık bir yukarı yönlü potansiyel olduğunu gösteriyor.

Bitcoin’e (BTC) bakan Pentoshi, kral kriptonun dar bir aralıkta aylarca süren ticaretten sonra vahşi fiyat dalgalanmalarına hazırlandığını söylüyor.

“BTC hakimiyetine ve BTC’nin kendisine baktığınızda, her şey oldukça güçlü bir hamle yapmak üzere olduğumuzu gösteriyor.

Şu anda her şey üst üste geliyor. Birbirimize %2’nin üzerinde hamle yapmamız dışında temelde hiçbir şeyin olmadığı bir ayın ardından, biraz oynaklık zamanı geldi.”

seri113 kriptoup
kaynak: pentoshi/twitter

Büyük hareketin olası yönüne gelince Pentoshi, Bitcoin’in muhtemelen yukarı yönlü bir dönüş için hazır olduğuna inanıyor.

telegram 12

“Bence bunlar, en azından yerel olarak oluşan kısa vadeli dip dibinin işaretleri. Ayı piyasası rallisi bence yakında yapılmaya hazırlanıyor. Tekrar. Kısa devre yapmaktansa böyle bir seviyede alıcı olmayı tercih ederim. Benim için yanlış olacak harika bir yer varsa, burası. ”

seri112 kriptoup
kaynak: pentoshi/twitter

Pentoshi’nin grafiğine göre, Bitcoin haftalık destek seviyesinin üzerinde işlem görürken olası bir çift dip modeli oluştururken, BTC’nin düşüş trendinde bir tersine dönüş olduğunu gösteren bir teknik analiz oluşumu.

Yazma sırasında, Bitcoin günde %3’lük bir artışla 20,246 $ için el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!