Altcoin Haberleri

Binance 4.000.000.000.000 Shiba Inu (SHIB) Tokenini Stake Etti!

Hacim olarak dünyanın en büyük kripto borsası Binance; Shiba Inu yaklaşan katman-2 projesiyle ilgili güncellemeler sağlarken, trilyonlarca Shiba Inu (SHIB) tokenini stake ediyor.

Balina araştırma platformu WhaleAlert’in verilerine göre, Binance bu haberin yazıldığı sırada yaklaşık 35 milyon dolar değerinde 4 trilyon Shiba Inu’yu stake etme amacıyla bilinmeyen bir cüzdana gönderdi.

Binance’in bu hamlesi, Shibarium geliştiricilerinin SHIB’nin yakında piyasaya sürülecek olan katman-2 ölçeklendirme protokolü Shibarium Network’e yönelik yeni güncellemeleri duyurmasının ardından geldi. Bone ShibaSwap’in (BONE) blok zincirini işletmek için kullanılan resmi dijital varlık olacağını ve üzerindeki her işlemin SHIB tokenlerini yakacağını söyledi.

“Son yazımızda herkese BONE’un Shibarium’da çalışabilirlik için gerekli gaz jetonu olarak hizmet ettiğini hatırlatmak isterken, şimdi de her Shibarium işleminin SHIB yakacağını resmen duyurmak istiyoruz.”

binance - shiba inu haberleri

BONE, Shibarium Network’ün resmi kripto varlığı olarak seçildikten sonra, fiyatı sadece birkaç gün içinde %30’un üzerinde artış gösterdi. BONE, 4 Ocak’ta 0,916 dolar olan haftalık en düşük seviyesinden 9 Ocak’ta 1,19 dolara yükselerek yaklaşık %30’luk bir artış gösterdi.

Kripto varlık o zamandan beri geri çekildi ve 1,14 dolardan işlem görürken, SHIB haber sırasında 0,000009 dolar değerinde ve son 24 saat içinde %3,6’lık bir düşüş yaşadı. SHIB güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Resmi bir lansman tarihi belirlenmemiş olsa da Shibarium, yatırımcılara protokolün beta lansmanı için gözlerini dört açmalarını söylüyor.

“Şu anda teslimata odaklanmış durumdayız, lütfen ek bilgiler için ve beta lansmanımıza yaklaşırken bizi izlemeye devam edin.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!