Altcoin Haberleri

SushiSwap Yöneticisi 2023 Yol Haritasını Açıkladı!

Merkezi olmayan borsa (DEX) SushiSwap’in (SUSHI) baş teknoloji sorumlusu, 2023 için bir yol haritası verirken 2022’ye bakıyor.

Aynı zamanda SushiSwap’in arkasındaki kilit çekirdek geliştiricilerden biri olan Matthew Lilley, DEX’in bir borç verme platformu olan Kashi’yi ve bir token fırlatma rampası olan MISO’yu arka plana atmaya karar verdiğini söyledi.

Lilley; Kashi’nin çok sayıda tasarım hatası, kârlılık eksikliği ve kaynak eksikliği gibi çeşitli nedenlerle kullanımdan kaldırıldığını söylüyor. MISO için Lilley, SushiSwap’in geliştirmeyi durdurmasına neden olan şeyin basit bir kaynak eksikliği olduğunu söyledi.

SushiSwap CTO’suna göre her iki projenin yeni iterasyonları gelecek ancak DEX ana öncelik.

“Ürün ekiplerini bu ürünlere ayıracak kaynaklara sahip olduğumuzda, gelecekte bu ürünlerin haleflerini piyasaya sürme planımız var ancak bunun şu anda tamamen DEX olan ekmek kapısına odaklanmayı gerektirdiğine inanıyoruz.”

sushiswap haberleri

Lilley, özellikle SushiSwap’in likidite sağlayıcılarının likidite sağlamak için belirli fiyat aralıkları belirlemelerine olanak tanıyan konsantre likidite sunma üzerinde çalışacağını söyledi.

“İkinci olarak, konsantre likiditenin AMM (otomatik piyasa yapıcı) sektörüyle özellik eşitliğine getirilmesi için önceliklendirilmesi gerekiyordu. V2’nin gücü tükenmek üzereydi. Konsantre likidite zor ancak neredeyse bitiş çizgisine geldik ve 2023 Q1’de kesin olarak piyasaya sürmeyi planlıyoruz.”

Lilley ayrıca çalışmalarda olan “ilginç bir sürpriz” ve borsaya gelecek yeni bir teşvik yapısı hakkında da bilgi verdi.

“İlginç bir sürprizimiz ve DEX düzeyinde güçlü yönlerimize dayanan, konumumuzu güçlendirdiğine inandığım bazı teşvik düzenlememiz var.”

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!