Bitcoin Haberleri

Mark Yusko, Bitcoin’in Altından Daha İyi Bir Yıl Geçireceğini Söyledi!

Morgan Creek Capital CEO’su Mark Yusko, Bitcoin (BTC) ve diğer risk varlıklarının tıpkı 2000’lerin başındaki dot-com çöküşünden sonra teknoloji sektörü gibi geri döneceğini öngörüyor.

Blockworks ile yaptığı yeni bir röportajda kripto uzmanı, kripto kralı 2022’de çöktükten sonra Bitcoin’in bu yıl altından daha iyi performans göstermesinin muhtemel olduğunu söyledi.

“Altın değerin nihai belirleyicisidir ama Bitcoin’in altından daha iyi bir yıl geçireceğini düşünüyorum. Bitcoin eleştirmeni Peter Schiff ağlayacak.”

bitcoin haberleri

Yusko, Bitcoin ve teknoloji hisseleri gibi riskli varlıklar için mevcut piyasa koşullarını 2000’lerin başındaki dot-com balonuyla karşılaştırıyor. Fon yöneticisi, tıpkı o dönemde piyasaların sert bir şekilde toparlanmadan önce çökmesi ve duyarlılığın azalması gibi benzer bir durumun yaşanmasının muhtemel olduğunu söyledi.

“Ben yaşlıyım. 2001, 2002 yıllarını yaşadım. Bu tam olarak 2001 ve 2002’de olanlara benziyor. Enron insanları dolandırdı. Tyco insanları dolandırdı. İnsanlar ‘Ah, bu WorldCom. Asla bu internet şeyi olamayacaklar. Ölecek ve Pets.com aptalca.’ diyorlardı.

Yaşadığımız balonun 2000 yılı ile karşılaştırmalarına bakarsanız, hepsinin aynı olduğunu görürsünüz. NASDAQ yükseldi ve sonra %84 düştü. Peloton yükseldi ve düştü, Tesla yükseldi ve düştü. Her şey bu balon grafiğine benziyor.

Sonra NASDAQ parabolik hale geldi. Şimdi 20 yıl sürdü ama süper parabolik oldu. 2000’deki zirveden çok daha yükseğe çıktı.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!